Polskie Pierze i Puch - Kołdry oraz poduszki z pierza i puchu

Proponujemy Państwu wysokojakościowe kołdry i poduszki z doskonałego kaszubskiego pierza. Wykorzystanie najlepszego surowca pozwoliło stworzyć produkt zachwycający swoją wygodą i funkcjonalnością – każda kołdra i poduszka puchowa jest miękka, miła w dotyku, przyjazna dla skóry. Nasze produkty idealnie dopasowują się do kształtu ciała, gwarantując komfortowy i efektywny wypoczynek. Pieczołowicie selekcjonujemy pierze i puch z naszych rodzimych regionów, ponieważ chcemy mieć gwarancję, że bazujemy na surowcach najwyższej klasy. Tylko wówczas powstaje doskonały pod względem jakości produkt, który już od lat cieszy się zainteresowaniem ze strony klientów z różnych stron świata. Pozyskany puch poddajemy procesowi przetworzenia – a więc odpylamy go, dokładnie pierzemy i suszymy. Wszystkie etapy obróbki są ekologiczne i przyjazne dla środowiska, a także absolutnie bezpieczne. Chcemy wydobyć z pierza to, co najlepsze, bez utraty jakichkolwiek właściwości.

NEWSY I  PROMOCJE

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

Kołdra Żakardowa

01-08-2019 13:59

Dnia 7 lipca 1752 r. w Lyonie urodził się Joseph Marie Jacquard, francuski tkacz i wynalzaca. Pierwotnie skonstruował on maszynę do wiązania sieci, a w 1805 r. zajął się skutecznie udoskonaleniami krosna tkackiego, w efekcie czego zbudował urządzenie przesmykowe do wielobarwnego tkania wzorzystego.

Obecnie, tkaniny wzorzyste, gęsto tkane, materiały tkaninowe dekoracyjne zyskały swoją nazwę od tego wynalazcy i noszą nazwę tkanin żakardowych.

Nasz nowy wyrób oparty jest na wynalazkach francuskich przełomu XVIII i XIX wieku, ponieważ wybraliśmy dla Państwa inlet utkany z bawełny żakardowej. 

Ten produkt w sposób szczególny cieszy oko i pobudza wyobraźnię, szczególnie, że ma swój  bogaty zarys historyczny jakże burzliwej Francji tamtej epoki. Z pewnością znajdzie swoje miejsce w niejednej współczesnej sypialni, dodając  jej zarówno charakteru jaki i poczucia komfortu oraz  bardzo namacalnego wrażenia luksusu o podkreślonym smaczku.

Tkanina , to 100 % bawełna, lekka , delikatna ale też odpowiednio trwała. Inlety kołder są jednobarwne w kolorze bieli, z białą otaczającą kołdrę lamówką. Do wypełnienia tej kołdry użyto jednie puch biały kaczy polski 80%.

Dostępne rozmiary 135x200, 155x200, 200x220.

Dostępne wersje na lato ( zredukowna ilość puchu) oraz wersja całoroczna ( standardowa ilość puchu)

W sprzedaży już niebawem,od 7 sierpnia 2019. (fot. Alicja Bodnar)

 

Serdecznie polecam !                                                Serdecznie polecam !

Izabela Anczykowska                                                  Michał Ciołek

Sales Manager                                                            Marketing Manager

Polskie Północne Pierze i Puch Sp. z o.o.            Polskie Północne Pierze i Puch Sp. z o.o.