Regulamin
Regulamin

Regulamin

Postanowienia Ogólne

1. Warunki korzystania z oferty proponowanej przez sklep internetowy pppp.com.pl reguluje poniższy dokument, zwany "Regulaminem". Przedstawiona oferta w sklepie internetowym pppp.com.pl nie stanowi oferty handlowej zgodnie z art. 543 kodeksu cywilnego, jest jedynie zaproszeniem do rozpoczęcia rokowań (zgodnie z art. 71 k.c.).

2. Właścicielem sklepu internetowego pppp.com.pl jest firma Polskie Północne Pierze i Puch Sp. z o.o. z siedzibą w Borcz 4, 83-312 Hopowo, wpisana do Krajowego rejestru Sądowego pod numerem 0000371776 oraz posługująca się numerem NIP: 589-19-94-771, rachunek bankowy Kredyt Bank S.A. O/Sopot 50 1500 1706 1217 0006 5150 0000

 

Procedura Składania Zamówień

3. Sklep internetowy prowadzi sprzedaż towarów za pośrednictwem sieci Internet.

4. Zamówienia przyjmowane są wyłącznie przez stronę www.pppp.com.pl Po złożeniu zamówienia klient otrzymuje e-mailem informację o jego przyjęciu. Realizacja zamówienia rozpoczyna się z chwilą złożenia zamówienia przez klienta poprzez klikniecie ikony „złóż zamówienie” i  wybraniu sposobu płatności i dostawy.

5. Wszystkie ceny podane są w polskich złotych. Ceny zawierają podatek VAT.

6. Do każdej przesyłki dołączany jest paragon fiskalny. W przypadku zakupu na firmę prosimy w okienku „uwagi" podczas składania zamówienia zaznaczyć, iż życzą sobie Państwo otrzymać fakturę VAT i podać wszystkie niezbędne dane.

7. Zamówienia dostarczane są za pośrednictwem kuriera. Klient może odebrać towar osobiście w Magazynie Głównym firmy Polskie Północne Pierze i Puch, mieszczącym się pod adresem: Borcz 4, 83-312 Hopowo k. Żukowa, woj. pomorskie. W przypadku odbioru osobistego klient zobowiązany jest do ustalenia szczegółów odbioru, bezpośrednio po złożeniu zamówienia, poprzez kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres magazyn@pppp.com.pl

 

Koszt dostawy 

8. Całkowity koszt dostawy ponosi klient. Bez względu na sposób płatności koszt jest taki sam.

 

Termin dostawy

9. Wszystkie zamówienia realizowane są zgodnie z opisem właściwym dla poszczególnych produktów, w każdym przypadku towar jest wysyłany do klienta od 3 do 7 dni roboczych od otrzymania zapłaty za towar. Nie dotyczy towaru „na zamówienie”.

W przypadku towaru dostępnego „na zamówienie” kupujący po złożeniu zamówienia proszony jest o kontakt z obsługą sklepu telefonicznie pod numerem 058 694-03-21 w godz. 8:00-15:00 od poniedziałku do piątku, lub za pomocą poczty elektronicznej na adres magazyn@pppp.com.pl. W  takim wypadku towar zostanie dostarczony w ustalonym z klientem terminie.

Może się zdarzyć sytuacja, że zamówiony przez klienta towar nie będzie dostępny na stanie magazynowym. W taki wypadku termin dostawy jest ustalany z klientem indywidualnie.

 

Sposób płatności

10. Klient podczas składania zamówienia ma możliwość wyboru sposobu płatności

a) Przelew na konto

Klient może wybrać również płatność „Przelewem” w takim wypadku zamówienie będzie realizowane po otrzymania wpłaty na konto.

 
b) Płatność za pobraniem

W przypadku wybrania płatność „za pobraniem” klient uiszcza koszt towaru i dostawy w całości u kuriera podczas doręczenia.

 

Wprowadzanie zmian

11. Sklep zastrzega sobie prawo do zmiany cen, opisów towarów znajdujących się w ofercie oraz wprowadzanie nowych towarów do oferty sklepu. Do każdego zamówienia doliczane są koszty przesyłki, sklep internetowy pppp.com.pl zastrzega sobie prawo do zmiany cen przesyłki lub rezygnacji z jej pobierania w części lub w całości. W każdym przypadku klient informowany jest o wysokości kosztów przesyłki przy składaniu zamówienia. Podane w sklepie pppp.com.pl ceny nie stanowią oferty w rozumieniu obowiązujących przepisów prawa.

 

Reklamacje i Zwroty

12. Reklamacje. Wszystkie towary dostępne w sklepie są oryginalne oraz są fabrycznie nowe. Sklep uwzględnia reklamacje klientów w przypadku niezgodności z umową towaru konsumpcyjnego w chwili jego wydania na zasadach określonych w ustawie z dnia 27 lipca 2002 r. o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie Kodeksu cywilnego (Dz. U. Nr 141, poz. 1176).

Towar konsumpcyjny to rzecz ruchoma nabywana przez osobę fizyczną w celu niezwiązanym z działalnością gospodarczą. Reklamowany towar wraz z opisem wady i żądaniami nabywcy, co do sposobu rozpatrzenia reklamacji powinien być wysłany na adres: Polskie Północne Pierze i Puch  sp. z o.o. Borcz 4, 83-312 Hopowo. Jeżeli reklamacja zostanie rozpatrzona w sposób pozytywny dla klienta koszty, związane z odesłaniem towaru reklamowanego ponosi Polskie Pierze i Puch  sp. z o.o.

13. Zwroty Zgodnie z Ustawą z 2 marca 2000 roku "O ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny" klient może zrezygnować z towaru kupionego w naszym sklepie bez podania przyczyny w ciągu dziesięciu dni od daty odebrania przesyłki. Aby odstąpić od umowy zawartej na odległość klient zobowiązany jest złożyć pisemne oświadczenie o odstąpieniu od umowy. Każdy towar musi być nie używany, z oryginalnymi oznaczeniami, nie odpakowany ponieważ wszystkie towary w naszym sklepie są fabrycznie pakowane przez producenta.

Sklep gwarantuje zwrot kwoty równej cenie towaru. Pieniądze zostaną zwrócone przelewem bankowym na konto wskazane przez klienta lub przekazem pocztowym pod adresem wskazanym w zamówieniu. Koszt dostawy i odesłania towaru nie podlega zwrotowi na rzecz klienta. Pieniądze zwracane są w ciągu 7 dni, w przypadku braku informacji na temat zwrotu lub wymiany, zwrot dokonany będzie w 3 dni robocze po otrzymaniu dodatkowych informacji od klienta. W przypadku braku informacji w odesłanej paczce, zwrot dokonany będzie po wyjaśnieniu sytuacji i nie przekroczy 20 dni roboczych. W przypadku zwrotu produktu prosimy o wcześniejszą informację na adres: magazyn@pppp.com.pl

Sklep pppp.com.pl i Polskie Pierze i Puch  sp. z o.o. nie przyjmuje żadnych przesyłek odsyłanych za pobraniem.