Polskie Pierze i Puch - Kołdry oraz poduszki z pierza i puchu

Proponujemy Państwu wysokojakościowe kołdry i poduszki z doskonałego kaszubskiego pierza. Wykorzystanie najlepszego surowca pozwoliło stworzyć produkt zachwycający swoją wygodą i funkcjonalnością – każda kołdra i poduszka puchowa jest miękka, miła w dotyku, przyjazna dla skóry. Nasze produkty idealnie dopasowują się do kształtu ciała, gwarantując komfortowy i efektywny wypoczynek. Pieczołowicie selekcjonujemy pierze i puch z naszych rodzimych regionów, ponieważ chcemy mieć gwarancję, że bazujemy na surowcach najwyższej klasy. Tylko wówczas powstaje doskonały pod względem jakości produkt, który już od lat cieszy się zainteresowaniem ze strony klientów z różnych stron świata. Pozyskany puch poddajemy procesowi przetworzenia – a więc odpylamy go, dokładnie pierzemy i suszymy. Wszystkie etapy obróbki są ekologiczne i przyjazne dla środowiska, a także absolutnie bezpieczne. Chcemy wydobyć z pierza to, co najlepsze, bez utraty jakichkolwiek właściwości.

NEWSY I  PROMOCJE

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

Zimowe zdjęcie

12-02-2018 12:26

 Regulamin promocji “Zimowe zdjęcie"

Pkt 1. Warunkiem przystąpienia do promocji jest dokonanie kilku identyfikujących daną osobę czynności: polubienie funpagea  Polskie Północne Pierze i Puch Sp. z o.o. /gdy ono już istnieje- nie jest to niezbędne/ - polubienie postu promocyjnego lub  publikacja postu promocyjnego na swojej fb tablicy oraz  DOKONANIE WPISU w postaci umieszcenia zdjęcia biorącego udzial w konkursie ( wpisu należy dokonać w posicie umieszconym na fanpage’u organizatora)

Pkt 2. Wśród osób biorących udział w promocji zostanie wylosowana jedna nagroda w postaci zestawu 3 poduszek półpuchowych ( trzy rozmaiary). 

Pkt 3. Laureat zostanie wyłoniony na podstawie ilości znaczników “lajków” ( lajków kazdej postaci) przyspisanych do zdjęcia, na zasadzie takiej, iż wygrywa zdjęcie z największą ilościa znaczników/lajków. W przypadku , gdy parę zdjęć otrzyma taką samą, wysoką ilość znaczników, organizator zastrzega sobie możlwiość komisyjnego wyboru jednego zdjęcia spośród w/w wymienionych zdjęć ( gromadzących największa ilość znaczników/lajków)

Pkt 4. Czas trwania konkursu - do 30 kwiecień 2018; godz 12:00 w południe ( rozumie się polubienia / publikacje opisane w pkt 1 i pkt 3 )

Pkt 5 . W konkursie nie mogą brać udziału pracownicy firmy organizatora ani ich najbliższa rodzina; z zastrzeżeniem  możliwości oddania głosu przez pracownika firmy lub jego rodzinę w postaci lajka/ znacznika

Pkt 6. Formalne wyłonienie laureata odbędzie się w siedzibie firmy / organizatora do dnia 15 maja  2018

Pkt 7. Osoba ( profil fb ) wyłoniona w konkursie zostanie opublikowana na stronie www.pppp.com.pl oraz na stronie fb organizatora. Ponadto do zwycięzcy zostanie przesyłana informacja o wygranej na jego skrzynkę prywatną profilu fb. Organizator zastrzega sobie możliwość przechowywania danych osoby wylosowanej jedynie w siedzibie firmy przez okres 1/2 roku na wyraźną prośbę laureata; dane o laureacie będą jednak dostępne do wglądu w siedzibie firmy dla osób uprawnionych.

Pkt 8. Osoby biorące udział w konkursie wyrażają jednocześnie zgodę na przetwarzanie przez organizatora ich danych osobowych wymagających odpowiedniego kontaktu w ramach funkcjonowania konkursu. Warunkiem istotnym uczestnictwa w promocji jest przekazanie przez uczestnika danych osobowych ( imię i nazwisko; dane profilowe fb ) wraz z numerem telefonu oraz wyrażenie zgody na przesyłanie informacji związanych z w/w/ promocją za pomocą sms-a lub skrzynki na fb.

Pkt 9. Odbiór nagrody powinien nastąpić do dnia 31 maja 2018 we wskazanym przez organizatora sklepie, siedzibie firmy lub za pomocą poczty / kuriera - na koszt organizatora. Nieodebranie nagrody, lub brak wskazania adresu do przesyłki do dnia 31 maja 2018 spowoduje wygaśniecie zobowiązania do wydania nagrody przez organizatora.