Polskie Pierze i Puch - Kołdry oraz poduszki z pierza i puchu

Proponujemy Państwu wysokojakościowe kołdry i poduszki z doskonałego kaszubskiego pierza. Wykorzystanie najlepszego surowca pozwoliło stworzyć produkt zachwycający swoją wygodą i funkcjonalnością – każda kołdra i poduszka puchowa jest miękka, miła w dotyku, przyjazna dla skóry. Nasze produkty idealnie dopasowują się do kształtu ciała, gwarantując komfortowy i efektywny wypoczynek. Pieczołowicie selekcjonujemy pierze i puch z naszych rodzimych regionów, ponieważ chcemy mieć gwarancję, że bazujemy na surowcach najwyższej klasy. Tylko wówczas powstaje doskonały pod względem jakości produkt, który już od lat cieszy się zainteresowaniem ze strony klientów z różnych stron świata. Pozyskany puch poddajemy procesowi przetworzenia – a więc odpylamy go, dokładnie pierzemy i suszymy. Wszystkie etapy obróbki są ekologiczne i przyjazne dla środowiska, a także absolutnie bezpieczne. Chcemy wydobyć z pierza to, co najlepsze, bez utraty jakichkolwiek właściwości.

NEWSY I  PROMOCJE

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

Ambasadorzy Marki PPPP

29-08-2019 12:50

Katarzyna Wolniewicz, woli gdy zwracamy się do niej po prostu-Kasia.

Utalentowana sportsmenka, wielokrotna Mistrzyni Polski na różnych dystansach Nordic Walking, w tym laureatka wielu maratonów i ultra maratonów, oraz wicemistrzyni Europy Nordic Walking na dystansie 5 km. Ostatnio zdobyła też mistrzostwo Polski w chodzie sportowym na 5 km, oraz  wicemistrzostwo na dystansie 3 km na halowych Mistrzostwach Polski.

Pani Kasia nie ukrywa, że jest osobą hmmm...sięgającą wieku średniego, lecz jej forma i wygląd często doprowadzają do pomyłek, konsternacji i niedowierzania.

Dowiedzieliśmy się jak wiele pracy kosztuje Panią Kasię utrzymanie takiej wysokiej formy sportowej i nie ukrywajmy - bardzo młodego wyglądu; jak ważne są przy tym: dyscyplina, odpowiednio dobrana dieta i skuteczny i zdrowy sen. 

Staliśmy się jej  doradcą w kwestii doboru odpowiednich, ważnych elementów zdrowego snu, co nas bardzo cieszy, ale jak przyznaje Pani Kasia- wszystkie w/w elementy są równie ważne gdy chce się osiągać realne sukcesy sportowe.

Kibicujemy ! Trzymamy kciuki ! I  cieszymy się , że zgodziała się Pani reprezentować nasze barwy Firmowe !