Polskie Pierze i Puch - Kołdry oraz poduszki z pierza i puchu

Proponujemy Państwu wysokojakościowe kołdry i poduszki z doskonałego kaszubskiego pierza. Wykorzystanie najlepszego surowca pozwoliło stworzyć produkt zachwycający swoją wygodą i funkcjonalnością – każda kołdra i poduszka puchowa jest miękka, miła w dotyku, przyjazna dla skóry. Nasze produkty idealnie dopasowują się do kształtu ciała, gwarantując komfortowy i efektywny wypoczynek. Pieczołowicie selekcjonujemy pierze i puch z naszych rodzimych regionów, ponieważ chcemy mieć gwarancję, że bazujemy na surowcach najwyższej klasy. Tylko wówczas powstaje doskonały pod względem jakości produkt, który już od lat cieszy się zainteresowaniem ze strony klientów z różnych stron świata. Pozyskany puch poddajemy procesowi przetworzenia – a więc odpylamy go, dokładnie pierzemy i suszymy. Wszystkie etapy obróbki są ekologiczne i przyjazne dla środowiska, a także absolutnie bezpieczne. Chcemy wydobyć z pierza to, co najlepsze, bez utraty jakichkolwiek właściwości.

NEWSY I  PROMOCJE

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

Kołdra Żakardowa

20-02-2020 13:59

 

KOŁDRA PUCHOWA ŻAKARDOWA jest luksusowym produktem, który zadebiutował w naszej kolekcji kołder 7 lipca 2019 r. - dokładnie w dniu urodzin Josepha Marie Jacquarda, francuskiego tkacza i wynalazcy. Joseph Marie Jacquard pierwotnie skonstruował maszynę do wiązania sieci, a w 1805 r. zajął się udoskonalaniem krosna tkackiego, w efekcie czego zbudował urządzenie przesmykowe do wielobarwnego tkania wzorzystego, zwane mechanizmem Żakardza lub Jacquarda. Obecnie, tkaniny o wielkoformatowych wzorach, jedno- lub wielobarwne, tkane na krosnach wyposażonych w mechanizm Żakarda noszą nazwę tkanin żakardowych.

 

Nasz nowy wyrób oparty jest właśnie na wynalazkach francuskich przełomu XVIII i XIX wieku, ponieważ wybraliśmy dla Państwa inlet utkany z bawełny żakardowej. 

 

Produkt ten w sposób szczególny cieszy oko i pobudza wyobraźnię, nie tylko ze względu na swój bogaty zarys historyczny jakże burzliwej Francji tamtej epoki. 100% bawełna inletu jest lekka, delikatna, a jednocześnie wyjątkowo trwała. Kolor inletu kołdry jest jednobarwny w kolorze bieli, z białą otaczającą kołdrę lamówką. Technika tkania włókien inletu sprawia, że w zależności od konta padania światła uwypuklone są inne wzory. Do wypełnienia tej kołdry użyto jednie czystego białego puchu gęsiego polskiego najlepszej jakości -93%, wypranego w w ekologicznych środkach marki CHT Germany GmbH

 

 

KOŁDRA PUCHOWA Z KOLEKCJI ŻAKARDOWEJ z pewnością znajdzie swoje miejsce w niejednej współczesnej sypialni, dodając jej zarówno szyku i elegancji jaki i poczucia komfortu podczas snu.

 

 

Proponowane przez nas standardowe rozmiary to 135x200 cm155x200 cm200x220 cm.

 

 

Dostępne wersja lekka na lato (zredukowana ilość puchu: 450g / 550g / 750g w zależności od rozmiaru) oraz wersja całoroczna (standardowa ilość puchu: 950g / 1200g / 1300g w zależności od rozmiaru).


(fot. Alicja Bodnar)

 

Serdecznie polecam!                                               

Izabela Anczykowska                                             

Sales Manager                                                            

Polskie Północne Pierze i Puch Sp. z o.o.            

Magdalena Wawrzyniak

Marketing Manager

Polskie Północne Pierze i Puch Sp. z o.o.