Polskie Pierze i Puch - Kołdry oraz poduszki z pierza i puchu

Proponujemy Państwu wysokojakościowe kołdry i poduszki z doskonałego kaszubskiego pierza. Wykorzystanie najlepszego surowca pozwoliło stworzyć produkt zachwycający swoją wygodą i funkcjonalnością – każda kołdra i poduszka puchowa jest miękka, miła w dotyku, przyjazna dla skóry. Nasze produkty idealnie dopasowują się do kształtu ciała, gwarantując komfortowy i efektywny wypoczynek. Pieczołowicie selekcjonujemy pierze i puch z naszych rodzimych regionów, ponieważ chcemy mieć gwarancję, że bazujemy na surowcach najwyższej klasy. Tylko wówczas powstaje doskonały pod względem jakości produkt, który już od lat cieszy się zainteresowaniem ze strony klientów z różnych stron świata. Pozyskany puch poddajemy procesowi przetworzenia – a więc odpylamy go, dokładnie pierzemy i suszymy. Wszystkie etapy obróbki są ekologiczne i przyjazne dla środowiska, a także absolutnie bezpieczne. Chcemy wydobyć z pierza to, co najlepsze, bez utraty jakichkolwiek właściwości.

NEWSY I  PROMOCJE

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

Prezent ślubny

07-09-2017 14:30

 

Regulamin konkursu "Prezent ślubny"

Pkt 1. Warunkiem przystąpienia do promocji jest dokonanie paru identyfikujących daną osobę czynności: - polubienie fb strony Polskie Północne Pierze i Puch Sp. z o.o. / w przypadku braku takiego polubienia, gdy ono już istnieje- nie jest to niezbędne/ - polubienie postu promocyjnego lub  publikacja postu promocyjnego na swojej fb tablicy oraz  dokonanie wpisu- jaką parę zgłasacie Pańśtwo do tego konkusu celem przekazania nagrody- prezentu ślubnego

Pkt 2 Warunkiem koniecznym otrzymania nagrody  BĘDZIE przesłanie do nas przez laureata konkursu ( czyli wyłonionego w losowaniu profilu)  skanu/ zdjęcia aktu małżeństwa zawartego w okresie  01/09/2017- 31/10/2017 ; własnego aktu małżeństwa, aktu małżeństwa znajomych, lub rodziny ( imie nazwisko i data związku powinny być widoczne na przesyłanym akcie małżeństwa)

Pkt 3. Wśród osób biorących udział w promocji zostanie wylosowana kołdra puchowa przeznaczone jako nagroda od firmy organizatora. Organizator przeznaczy na nagrodę jedną sztukę kołdry puchowej  o rozmiarze  200x 220 cm z kolekcji “naj”. UWAGA – warunek konieczny patrz pkt 2 ! 

Pkt 4. Czas trwania konkursu - do 31 październik 2017 ( rozumie się polubienia / publikacje opisane w pkt 1 ) 

Pkt 5 . W konkursie nie mogą brać udziału pracownicy firmy organizatora ani ich najbliższa rodzina 

Pkt 6 Losowanie odbędzie sie w siedzibie firmy organizatora do dnia 10 listopada 2017 r

Pkt 7. Osoba ( profil fb ) wylosowana w konkursie zostanie opublikowana na stronie www.pppp.com.pl oraz na stronie fb organizatora. Ponadto do zwycięzcy zostanie przesyłana informacja o wygranej na jego skrzynkę prywatną profilu fb. Organizator zastrzega sobie możliwość przechowywania danych osoby wylosowanej jedynie w siedzibie firmy przez okres 1/2 roku na wyraźną prośbę laureata; dane o laureacie będą jednak dostępne do wglądu w siedzibie firmy dla osób uprawnionych. Gdy wylosowany laureat ( profil) , po uzsykaniu informacji od organizatora o fakcie „wyłonienia” nie nadeśle „aktu małżeństwa” (patrz pkt2 ) w ciągu 48 h w informacji zwrotnej; organizator zatrzega sobie możliwość odstapienia od przesłania nagrody, lub przekazaniu go kolejnemu laureatowi w trybie opisanym jak powyżej, z pominięciem profilu pierwotnie wyłonionego.

Pkt 8. Osoby biorące udział w konkursie wyrażają jednocześnie zgodę na przetwarzanie przez organizatora ich danych osobowych wymagających odpowiedniego kontaktu w ramach funkcjonowania konkursu. Warunkiem istotnym uczestnictwa w promocji jest przekazanie przez uczestnika danych osobowych ( imię i nazwisko; dane profilowe fb ) wraz z numerem telefonu oraz wyrażenie zgody na przesyłanie informacji związanych z w/w/ promocją za pomocą sms-a lub skrzynki na fb; obowiązkiem laureata będzie przesłanie 5 zdjęć wraz z nagrodą, pozwalające na identyfikację laureta, pary małżeńskiej ( widoczne twarze)

Pkt 9. Organizator zastrzega sobie prawo do interpretacji regulaminu w przypadku zaistnienia niejasności, podając te informacje do wiadomosci publicznej na fb

Pkt 10. Warunkeim koniecznym realizacji losowania będzie funkcjonowanie co najmniej 5u odrębnych/ różnych  Par Małzeńskich w ramach tego konkursu; mniejsza ich liczba unieważnia proces wyłaniania laureata.