PRODUKTY
SPRAWDŹ OFERTĘ

Home / Oferta / Kołdry / NAJ

kołdry z kolekcji NAJ

200x220cm puchowe biały
Zmień rozmiar:
Zmień kolor:Czas dostawy 1-4 dni roboczych

Powyżej 200 zł transport w POLSCE Gratis

729,00 zł

Kołdra puchowa z kolekcji NAJ  - wypełnienie kołdry to najwyższej jakości najczystszy biały kaczo-gęsi polski puch (zawartość puchu 80% + 20% miękkie piórka - norma EN 12935) w poszyciu ze specjalnej puchoszczelnej tkaniny 100% bawełnianej w kolorze białym lub écru. Tradycyjny wysokiej jakości produkt z grupy produktów BASIC, wysoka jakość w dobrej cenie. Zastosowanie taśm pionizujących zapobiega przemieszczaniu się puchu pomiędzy poszczególnymi segmentami.
 

Produkt wielosezonowy, który ze względu na swoją lekkość delikatnie otula a nie przygniata ciężarem. Dzięki cyrkulacji powietrza i lekkości nadaje się również na cieplejsze miesiące roku (wiosna / jesień). Lekka waga produktu ułatwia codzienne użytkowanie (zmianę pościeli i przechowywanie) oraz ułatwia zmianę pozycji w czasie snu bez wybudzania się. 
Kołdra wielosezonowa o bardzo dobrej izolacji termicznej | dla osób marznących i ciepłolubnych | do chłodnej sypialni * | dla osób z problemami z krążeniem krwi |     
 
WAGA:   wypełnienie 1500g 
ROZMIAR: 200 X 220 cm  
 
KOLOR: biały
 
PIELĘGNACJA: regularnie wietrzenie, także w ujemnych temperaturach (nie wystawiać na długotrwałe działanie promieni słonecznych), pranie wodne w 30ºC, w delikatnym środku przeznaczonym do prania puchu; niższe obroty wirowania. W czasie prania lub suszenia używać piłeczek rozbijających (np. tenisowych lub innych nieniszczących tkaniny); suszyć ułożoną płasko, nie wieszać, w czasie suszenia zmieniać ułożenie i pozwolić na równomierne rozmieszczenie puchu w kasetach. Polecamy pranie kołder i poduszek w profesjonalnych pralniach.  
 
 
 
*Ponieważ wiemy, że odczuwanie temperatury w czasie snu i temperatura w sypialni są indywidualną kwestią, proponujemy kołdry o różnym stopniu izolacji termicznej. Możesz zamówić kołdry w wersjach i rozmiarach dostępnych na stronie lub poprosić o wycenę produktu o wybranych przez siebie parametrach dot. rodzaju tkaniny inletowej, wypełnienia lub rozmiaru. 
 
 
   MARKA POLSKIE PÓŁNOCNE PIERZE I PUCH   
Najwyższej jakości kołdry i poduszki, które stworzyliśmy z myślą o każdym z Was od 1993 roku.
Nasze standardy: Przyjęliśmy rygorystyczne standardy dotyczące norm stosowanego puchu, których celem jest zapewnienie naszym produktom jakości na najwyższym poziomie:
 
  • używamy tylko nowego puchu,
  • każda partia puchu jest badana w naszym własnym laboratorium,
  • każda partia surowca poddawana jest bardzo dokładnym procesom czyszczenia, w czasie którego puch jest odpylany z kurzu, usuwane są wszystkie, nawet najdrobniejsze zanieczyszczenia, następnie jest prany, płukany i sortowany – perfekcyjna czystość i sterylność naszego puchu przewyższa powszechne standardy.
  • wykorzystujemy puch pochodzący ze źródeł o odpowiedzialnych standardach pozyskiwania 
 
Nasze produkty są trwałe i bardzo wygodne, zapewniają zdrowy i spokojny sen w każdej temperaturze i zaspokoją nawet najbardziej wymagające oczekiwania klientów. W szytych przez nas kołdrach puchowych używamy tylko najczystszego polskiego puchu gęsiego lub kaczego. 

 

 

Typ produktu – Kołdra puchowa NAJ wielosezonowa
Rozmiar – 200x220cm
Kolor – biały
 
WYPEŁNIENIE – 1500g polski biały kaczo-gęsi puch 80% + 20% białe miękkie piórka, Klasa I 100%, najwyższa czystość zgodnie z normą EN 12935
 
INLET / TKANINA -  100% specjalistyczna tkanina bawełna 100%, gramatura 130g/m2; struktura kołdry: wewnętrzna taśma pionizująca 42 szt.  
  
OPAKOWANIE – torba z zamkiem błyskawicznym
 
Inne opcje - możliwość doboru dowolnie wybranego rodzaju inletu, na indywidualne zamówienie
Ceny nie zawierają kosztów przesyłki. Przy zamówieniu powyżej 200zł przesyłka gratis.   
Możliwość płatności przelewem przed wysyłką lub za pobraniem.

 

Sugerowane produkty