PRODUKTY
SPRAWDŹ OFERTĘ

Home / Oferta / Poduszki / poduszka DELUX

poduszki puchowe z kolekcji DELUX

50x60cm puchowe biały
Zmień rozmiar:Czas dostawy 1-4 dni roboczych

Powyżej 200 zł transport w POLSCE Gratis

615,00 zł

Poduszka puchowa DELUX – poduszka puchowa dedykowana alergikom i osobom cierpiącym na AZS - Atopowe Zapalenie Skóry, puszysta i miękka, w pełni pozwoli doświadczyć wszystkich zalet najwyższej jakości polskiego puchu. Inlet poduszki został wykonany z rewolucyjnej tkaniny Evolon - tkanina bez chemicznych dodatków, wykazująca wysokie własciwości roztoczodporne i oddychajace. Wypełnienie poduszki to najczystszy biały polski puch gęsi (90%), prany w ekologicznych środkach marki CHT Germany GmbH, dodatkowo uszlchetniony powłoką teflonową. Puch i pierze, który znajduje się w naszych produktach jest zawsze poddawany procesom wielokrotnego prania, odpylania, sortowania przy użyciu najnowszych i ekologicznych technologii. Zastosowany w poduszce puch ma najwyższy stopień czystości i sprężystości, jest całkowicie bezwonny i niealergizujący. Wszystkie ww. cechy tworzą produkt o bardzo wysokiej sprężystości, lekki i doskonale spełniający potrzeby niezbędne do własciwej regeneracji w czasie snu.

 

Poduszka puchowa dedykowana osobom, które preferują sen na miękkich poduszkach i średnią lub niższą pozycję głowy w czasie snu. 

 

WAGA:   wypełnienie 600g ROZMIAR: 50 x 60 (rozmiar pasuje do poszewek IKEA i JYSK)

 

KOLOR: biały

Polecamy w zestawie z tymi produktami:

 

KOŁDRA Z KOLEKCJI DELUX

 

 

  

PIELĘGNACJA: po każdej nocy wzruszyć i strzepać, regularnie wietrzenie, także w ujemnych temperaturach (nie wystawiać na działanie promieni słonecznych), pranie wodne w 30ºC, w delikatnym środku przeznaczonym do prania puchu; niższe obroty wirowania. W czasie prania lub suszenia używać piłeczek rozbijających (np. tenisowych lub innych nieniszczących tkaniny); suszyć ułożoną płasko, nie wieszać, w czasie suszenia zmieniać ułożenie i pozwolić na równomierne rozmieszczenie puchu w kasetach. Polecamy pranie kołder i poduszek w profesjonalnych pralniach.  

 

 

 

  MARKA POLSKIE PÓŁNOCNE PIERZE I PUCH 

Najwyższej jakości kołdry i poduszki, które stworzyliśmy z myślą o każdym z Was. 

Nasze standardy: Przyjęliśmy rygorystyczne standardy dotyczące norm stosowanego puchu, których celem jest zapewnienie naszym produktom jakości na najwyższym poziomie:

  • używamy tylko nowego puchu,
  • każda partia puchu jest badana w naszym własnym laboratorium
  • każda partia surowca poddawana jest bardzo dokładnym procesom czyszczenia, w czasie którego puch jest odpylany z kurzu, usuwane są wszystkie, nawet najdrobniejsze zanieczyszczenia, następnie jest prany, płukany i sortowany – perfekcyjna czystość i sterylność naszego puchu przewyższa powszechne standardy.
  • wykorzystujemy puch pochodzący ze źródeł o odpowiedzialnych standardach pozyskiwania 

 

Nasze produkty są trwałe i bardzo wygodne, zapewniają zdrowy i spokojny sen w każdej temperaturze i zaspokoją nawet najbardziej wymagające oczekiwania klientów. W szytych przez nas kołdrach puchowych używamy tylko najczystszego puchu gęsiego lub kaczego. 

 

 

 Typ produktu – Poduszka puchowa z kolekcji DELUX 

Rozmiar – 50 x 60 cm (dostępna w różnych rozmiarach)

Kolor – biały

 

 

WYPEŁNIENIE – 600g puch biały gęsi pokryty Teflonem Klasa I 90%, czystość zgodnie z normą EN 12935, prany w ekologicznych środkach marki CHT Germany GmbH  

 

INLET / TKANINA – 100% specjalistyczna puchoszczelna tkanina evolon bez chemicznych dodatków 

 

Opakowanie – torba z zamkiem błyskawicznym

 

Sugerowane produkty