PRODUKTY
SPRAWDŹ OFERTĘ

Home / Oferta / Poduszki / poduszka NEW LUX

poduszki puchowe z kolekcji NEW LUX

70x80cm puchowe białyCzas dostawy 1-4 dni roboczych

Powyżej 200 zł transport w POLSCE Gratis

519,00 zł

Poduszka z kolekcji NEW LUX- luksusowa poduszka puchowa, puszysta i miękka, w pełni pozwoli doświadczyć niekwestionowanych zalet najwyższej jakości polskiego puchu. Wypełniona najczystszym polskim białym puchem gęsim 90% - norma EN 12935) w poszyciu ze specjalnej puchoszczelnej tkaniny 100% poliester z domieszką satyny. Produkty w kolekcji NEW LUX obszyte są złotą lamówką, która w połączeniu z delikatną tkaniną o subtelnym połysku i wyjątkowo gładką powierzchnią nadaje kołdrom i poduszkom z kolekcji NEW LUX wyjątkowej elegancji i szlachetności
Zastosowany w poduszce puch ma najwyższy stopień czystości i sprężystości, jest całkowicie bezwonny i niealergizujący.
 
Poduszka puchowa miękka, a jednocześnie bardzo sprężysta. Pozwala na sen w optymalnej pozycji pod względem ułożenia kręgosłupa, tj. podpierający głowę i szyję w pozycji odzwierciedlającej pozycję stojącą, w której głowa ułożona jest średnio wysoko lub nisko. 
 
WAGA: wypełnienie 900g 
ROZMIAR: 70 x 80 cm  
 
KOLOR: biały + złota lamówka

PIELĘGNACJA: regularnie wietrzenie, także w ujemnych temperaturach (nie wystawiać na długotrwałe działanie promieni słonecznych), pranie wodne w 30ºC, w delikatnym środku przeznaczonym do prania puchu; niższe obroty wirowania. W czasie prania lub suszenia używać piłeczek rozbijających (np. tenisowych lub innych nieniszczących tkaniny); suszyć ułożoną płasko, nie wieszać, w czasie suszenia zmieniać ułożenie i pozwolić na równomierne rozmieszczenie puchu w kasetach. Polecamy pranie kołder i poduszek w profesjonalnych pralniach.  
 
 
 
*Ponieważ wiemy, że odczuwanie temperatury w czasie snu i temperatura w sypialni są indywidualną kwestią, proponujemy kołdry o różnym stopniu izolacji termicznej. Możesz zamówić kołdry w wersjach i rozmiarach dostępnych na stronie lub poprosić o wycenę produktu o wybranych przez siebie parametrach dot. rodzaju tkaniny inletowej, wypełnienia lub rozmiaru. 
 
 
  MARKA POLSKIE PÓŁNOCNE PIERZE I PUCH   

Najwyższej jakości kołdry i poduszki, które stworzyliśmy z myślą o każdym z Was od 1993 roku. 
Nasze standardy: Przyjęliśmy rygorystyczne standardy dotyczące norm stosowanego puchu, których celem jest zapewnienie naszym produktom jakości na najwyższym poziomie:
 
  • używamy tylko nowego puchu,
  • każda partia puchu jest badana w naszym własnym laboratorium,
  • każda partia surowca poddawana jest bardzo dokładnym procesom czyszczenia, w czasie którego puch jest odpylany z kurzu, usuwane są wszystkie, nawet najdrobniejsze zanieczyszczenia, następnie jest prany, płukany i sortowany – perfekcyjna czystość i sterylność naszego puchu przewyższa powszechne standardy.
  • wykorzystujemy puch pochodzący ze źródeł o odpowiedzialnych standardach pozyskiwania 
 
Nasze produkty są trwałe i bardzo wygodne, zapewniają zdrowy i spokojny sen w każdej temperaturze i zaspokoją nawet najbardziej wymagające oczekiwania klientów. W szytych przez nas kołdrach puchowych używamy tylko najczystszego polskiego puchu gęsiego lub kaczego. 

Typ produktu – Poduszka puchowa NEW LUX 
Rozmiar – 70 x 80 cm
Kolor – biały ze złotą lamówką
WYPEŁNIENIE – 900g polski biały puch gęsi 90% + 10% białe miękkie piórka gęsie, Klasa I 100%, czystość zgodnie z normą EN 12935, puch prany w specjalistycznych, ekologicznych środkach piorących.
INLET / TKANINA - 100% specjalistyczna tkanina poliester 100% z domieszką satyny, wykończenie: złota lamówka, 
 
OPAKOWANIE – torba z zamkiem błyskawicznym
 
Inne opcje - możliwość doboru dowolnie wybranego rodzaju inletu, na indywidualne zamówienie
Ceny nie zawierają kosztów przesyłki. Przy zamówieniu powyżej 200zł przesyłka gratis.   
Możliwość płatności przelewem przed wysyłką lub za pobraniem.

 

 

Sugerowane produkty