PRODUKTY
SPRAWDŹ OFERTĘ

Home / Oferta / Kołdry / NEW LUX

kołdry z kolekcji NEW LUX

135x200cm puchowe białyCzas dostawy 1-4 dni roboczych

Powyżej 200 zł transport w POLSCE Gratis

639,00 zł

 Kołdra z kolekcji NEW LUX  - wypełnienie kołdry to 100% najwyższej jakości polski biały puch gęsi (zawartość puchu 90% + 10% miękkie piórka gęsie - norma EN 12935) w poszyciu ze specjalnej puchoszczelnej tkaniny 100% poliester z domieszką satyny. Produkty w kolekcji NEW LUX obszyte są złotą lamówką, która w połączeniu z delikatną tkaniną o subtelnym połysku i wyjątkowo gładką powierzchnią nadaje kołdrom i poduszkom z kolekcji NEW LUX wyjątkowej elegancji i szlachetności. Zastosowanie taśm pionizujących zapobiega przemieszczaniu się puchu pomiędzy poszczególnymi segmentami.
 
Produkt wielosezonowy, który ze względu na swoją lekkość delikatnie otula a nie przygniata ciężarem. Dzięki cyrkulacji powietrza i lekkości nadaje się również na cieplejsze miesiące roku. Lekka waga produktu ułatwia codzienne użytkowanie (zmianę pościeli i przechowywanie) oraz ułatwia zmianę pozycji w czasie snu bez wybudzania się. 
Kołdra wielosezonowa o bardzo dobrej izolacji termicznej | dla osób marznących i ciepłolubnych | do chłodnej sypialni * | dla osób z problemami z krążeniem krwi |     

 

WAGA:   wypełnienie 950g 
ROZMIAR: 135 X 200 cm  
 
KOLORbiały + złota lamówka
 

UWAGA! Istnieje możliwość zamówienia kołdry z innym rodzajem wsadu lub z powyższym wsadem ale z innym rodzajem inletu np.:
    ** 100% bawełna włoska ( patrz kolekcja NAJ)
  *** innowacyjna tkanina Evolon - oddychająca i roztoczoodporna (patrz kolekcja DELUX)
****inne tkaniny z dostępnych kolekcji
**/*** (w przypadku wyboru jednej z dwóch pierwszych opcji tkaniny cena zostaje niezmienna a swój wybór należy zaznaczyć w opcji uwagi)
****(w przypadku wyboru tkanin z innych kolekcji przed zakupem należy skontaktować się z nami mailowo celem wyceny)
W każdym przypadku kołdra dostępna jest tylko w kolorze białym. 
 
 
 
PIELĘGNACJA: regularnie wietrzenie, także w ujemnych temperaturach (nie wystawiać na długotrwałe działanie promieni słonecznych), pranie wodne w 30ºC, w delikatnym środku przeznaczonym do prania puchu; niższe obroty wirowania. W czasie prania lub suszenia używać piłeczek rozbijających (np. tenisowych lub innych nieniszczących tkaniny); suszyć ułożoną płasko, nie wieszać, w czasie suszenia zmieniać ułożenie i pozwolić na równomierne rozmieszczenie puchu w kasetach. Polecamy pranie kołder i poduszek w profesjonalnych pralniach.  
 
 
 
*Ponieważ wiemy, że odczuwanie temperatury w czasie snu i temperatura w sypialni są indywidualną kwestią, proponujemy kołdry o różnym stopniu izolacji termicznej. Możesz zamówić kołdry w wersjach i rozmiarach dostępnych na stronie lub poprosić o wycenę produktu o wybranych przez siebie parametrach dot. rodzaju tkaniny inletowej, wypełnienia lub rozmiaru. 
 

 

   MARKA POLSKIE PÓŁNOCNE PIERZE I PUCH   

Najwyższej jakości kołdry i poduszki, które stworzyliśmy z myślą o każdym z Was od 1993 roku.

Nasze standardy: Przyjęliśmy rygorystyczne standardy dotyczące norm stosowanego puchu, których celem jest zapewnienie naszym produktom jakości na najwyższym poziomie:

 

  • używamy tylko nowego puchu,
  • każda partia puchu jest badana w naszym własnym laboratorium,
  • każda partia surowca poddawana jest bardzo dokładnym procesom czyszczenia, w czasie którego puch jest odpylany z kurzu, usuwane są wszystkie, nawet najdrobniejsze zanieczyszczenia, następnie jest prany, płukany i sortowany – perfekcyjna czystość i sterylność naszego puchu przewyższa powszechne standardy.
  • wykorzystujemy puch pochodzący ze źródeł o odpowiedzialnych standardach pozyskiwania 

 

Nasze produkty są trwałe i bardzo wygodne, zapewniają zdrowy i spokojny sen w każdej temperaturze i zaspokoją nawet najbardziej wymagające oczekiwania klientów. W szytych przez nas kołdrach puchowych używamy tylko najczystszego polskiego puchu gęsiego lub kaczego. 

 
 
 
 
 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

Typ produktu  Kołdra puchowa NEW LUX wielosezonowa
Rozmiar  135x200cm
Kolor  biały

 

WYPEŁNIENIE – 950g polski biały puch gęsi 90% + 10% białe miękkie piórka gęsie, Klasa I 100%, czystość zgodnie z normą EN 12935, puch prany w ekologicznych środkach piorących. 

 

INLET / TKANINA -  100% specjalistyczna tkanina poliester 100% z domieszką satyny, wykończenie: złota lamówka, struktura kołdry: wewnętrzna taśma pionizująca 24 szt.  
  
OPAKOWANIE – torba z zamkiem błyskawicznym
 

Inne opcje - możliwość doboru dowolnie wybranego rodzaju inletu, na indywidualne zamówienie
Ceny nie zawierają kosztów przesyłki. Przy zamówieniu powyżej 200zł przesyłka gratis.   
Możliwość płatności przelewem przed wysyłką lub za pobraniem.

 

Sugerowane produkty