PRODUKTY
SPRAWDŹ OFERTĘ

Home / Oferta / Kołdry / RÓŻOWA kołdra lekka

kołdry lekkie z kolekcji RÓŻOWEJ

135x200cm puchowe różowy
Zmień rozmiar:Czas dostawy 1-4 dni roboczych

Powyżej 200 zł transport w POLSCE Gratis

251,00 zł

Kołdra lekka z kolekcji RÓŻOWEJ - wypełnienie kołdry to 100% najwyższej jakości polski szary puch kaczy (skład: puch 70% + 30% miękkie piórka kacze) w poszyciu ze specjalnej puchoszczelnej tkaniny 100% bawełna różowa. Kołdry i poduszki z kolekcji RÓŻOWEJ to polski klasyk. Kołdra jest lekka, trwała, tkanina inletu jest bardzo odporna na użytkowanie. Doskonale sprawdza się w kolorowych powłokach z bawełny, flaneli, jerseyu oraz krepy. Zastosowany w niej szary puch posiada identyczne właściwości jak puch biały (wysoka sprężystość, lekkość, wysoka izolacja termiczna), natomiast jego cena jest niższa, w związku z tym, jeśli lubisz kolorowe poszewki, kupując kołdrę z kolekcji RÓŻOWEJ zyskasz wysokiej jakości pościel w korzystnej cenie.
 
 
Produkt lekki, który ze względu na swoją lekkość delikatnie otula ale nie obciąża, o bardzo dobrej cyrkulacji powietrza. Nadaje się przede wszystkim na cieplejsze miesiące roku (późna wiosna, lato, wczesna jesień). Lekka waga produktu ułatwia codzienne użytkowanie (zmianę pościeli i przechowywanie) oraz ułatwia zmianę pozycji w czasie snu bez wybudzania się. 
Kołdra o lekkiej izolacji termicznej | dla osób  zimnolubnych i lubiących chłód | do ciepłej sypialni * | dla mężczyzn (minimalna temperatura dla mężczyzn jest standardowo niższa niż dla kobiet) |     
 
WAGA: wypełnienie 700g 
ROZMIAR: 135 x 200 cm  
 
KOLOR: różowy + biała lamówka

UWAGA! Jeśli chciałbyś podobną kołdrę z białym lub kremowym poszyciem, polecamy kolekcję NAJ
 
 
PIELĘGNACJA: regularnie wietrzenie, także w ujemnych temperaturach (nie wystawiać na długotrwałe działanie promieni słonecznych), pranie wodne w 30ºC, w delikatnym środku przeznaczonym do prania puchu; niższe obroty wirowania. W czasie prania lub suszenia używać piłeczek rozbijających (np. tenisowych lub innych nieniszczących tkaniny); suszyć ułożoną płasko, nie wieszać, w czasie suszenia zmieniać ułożenie i pozwolić na równomierne rozmieszczenie puchu w kasetach. Polecamy pranie kołder i poduszek w profesjonalnych pralniach.  
 
 
 
*Ponieważ wiemy, że odczuwanie temperatury w czasie snu i temperatura w sypialni są indywidualną kwestią, proponujemy kołdry o różnym stopniu izolacji termicznej. Możesz zamówić kołdry w wersjach i rozmiarach dostępnych na stronie lub poprosić o wycenę produktu o wybranych przez siebie parametrach dot. rodzaju tkaniny inletowej, wypełnienia lub rozmiaru. 
   MARKA POLSKIE PÓŁNOCNE PIERZE I PUCH  

Najwyższej jakości kołdry i poduszki, które stworzyliśmy z myślą o każdym z Was od 1993 roku.
Nasze standardy: Przyjęliśmy rygorystyczne standardy dotyczące norm stosowanego puchu, których celem jest zapewnienie naszym produktom jakości na najwyższym poziomie:
 
  • używamy tylko nowego puchu,
  • każda partia puchu jest badana w naszym własnym laboratorium,
  • każda partia surowca poddawana jest bardzo dokładnym procesom czyszczenia, w czasie którego puch jest odpylany z kurzu, usuwane są wszystkie, nawet najdrobniejsze zanieczyszczenia, następnie jest prany, płukany i sortowany – perfekcyjna czystość i sterylność naszego puchu przewyższa powszechne standardy.
  • wykorzystujemy puch pochodzący ze źródeł o odpowiedzialnych standardach pozyskiwania 
 
Nasze produkty są trwałe i bardzo wygodne, zapewniają zdrowy i spokojny sen w każdej temperaturze i zaspokoją nawet najbardziej wymagające oczekiwania klientów. W szytych przez nas kołdrach puchowych używamy tylko najczystszego polskiego puchu gęsiego lub kaczego. 

 

Typ produktu – Kołdra puchowa RÓŻOWA lekka
Rozmiar – 135 x 200cm
Kolor – różowy
 
WYPEŁNIENIE – 700g polski szary puch kaczy 70% + 30% miękkie piórka kacze, Klasa I 100%, czystość zgodnie z normą EN 12935
 
INLET / TKANINA - 100% specjalistyczna tkanina bawełniana 100%, wykończenie: biała lamówka, struktura kołdry: pikowana
  
OPAKOWANIE – torba z zamkiem błyskawicznym
 
Ceny nie zawierają kosztów przesyłki. Przy zamówieniu powyżej 200zł przesyłka gratis.   
Możliwość płatności przelewem przed wysyłką lub za pobraniem.
 

Sugerowane produkty