PRODUKTY
SPRAWDŹ OFERTĘ

Home / Oferta / Kołdry / DELUX

kołdry z kolekcji DELUX

135x200cm puchowe biały
Zmień rozmiar:Czas dostawy 1-4 dni roboczych

Powyżej 200 zł transport w POLSCE Gratis

1 137,00 zł

Kołdra puchowa DELUX – luksusowa kołdra puchowa antyalergiczna najwyższej jakości, łącząca w sobie naturalne i ekologiczne produkty z nowoczesną technologią eliminującą alergeny. Kołdra w poszyciu z tkaniny EVOLON bez chemicznych dodatków, wykazującej właściwości roztoczoodporne i oddychające, wypełniona jest czystym polskim białym hydrofobowym puchem w 100% gęsim, poddanym procesom odpylania, wielokrotnego prania w ekologicznych środkach marki CHT Germany GmbH i sortowania przy użyciu specjalnych technologii, a następnie udoskonalonym poprzez pokrycie go powłoką TEFLONOWĄ.  Kołdra dedykowana alergikom i osobom cierpiącym na AZS - Atopowe Zapalenie Skóry  Zastosowanie taśm pionizujących zapobiega przemieszczaniu się puchu pomiędzy poszczególnymi segmentami.

Właśnie dzięki powłoce teflonowej puch:

  • uzyskał wyjątkowo wysokie właściwości hydrofobowe,
  • jest bardziej odporny na wilgoć,
  • nie pochłania nieprzyjemnych zapachów,
  • zapewnia prawidłową cyrkulację powietrza w czasie snu,
  • blokuje rozwój roztoczy kurzu domowego
Kołdra wielosezonowa o wysokiej izolacji termicznej | zimowa | dla osób marznących i ciepłolubnych | do chłodnej sypialni *
 

WAGA:   wypełnienie 950g / tkanina 800g
ROZMIAR: 135 X 200 cm 

 

KOLORbiały 

 

PIELĘGNACJA: regularnie wietrzenie, także w ujemnych temperaturach (nie wystawiać na działanie promieni słonecznych), pranie wodne w 30ºC, w delikatnym środku przeznaczonym do prania puchu; niższe obroty wirowania. W czasie prania lub suszenia używać piłeczek rozbijających (np. tenisowych lub innych nieniszczących tkaniny); suszyć ułożoną płasko, nie wieszać, w czasie suszenia zmieniać ułożenie i pozwolić na równomierne rozmieszczenie puchu w kasetach. Polecamy pranie kołder i poduszek w profesjonalnych pralniach.  

 

**Ponieważ wiemy, że odczuwanie temperatury w czasie snu i temperatura w sypialni są indywidualną kwestią, proponujemy kołdry o różnym stopniu izolacji termicznej. Możesz zamówić kołdry w wersjach i rozmiarach dostępnych na stronie lub poprosić o wycenę produktu o wybranych przez siebie parametrach dot. rodzaju tkaniny inletowej, wypełnienia lub rozmiaru. 

 

   MARKA POLSKIE PÓŁNOCNE PIERZE I PUCH  

Najwyższej jakości kołdry i poduszki, które stworzyliśmy z myślą o każdym z Was. 

Nasze standardy: Przyjęliśmy rygorystyczne standardy dotyczące norm stosowanego puchu, których celem jest zapewnienie naszym produktom jakości na najwyższym poziomie:

 

  • używamy tylko nowego puchu,
  • każda partia puchu jest badana w naszym własnym laboratorium
  • każda partia surowca poddawana jest bardzo dokładnym procesom czyszczenia, w czasie którego puch jest odpylany z kurzu, usuwane są wszystkie, nawet najdrobniejsze zanieczyszczenia, następnie jest prany, płukany i sortowany – perfekcyjna czystość i sterylność naszego puchu przewyższa powszechne standardy.
  • wykorzystujemy puch pochodzący ze źródeł o odpowiedzialnych standardach pozyskiwania 

 

Nasze produkty są trwałe i bardzo wygodne, zapewniają zdrowy i spokojny sen w każdej temperaturze i zaspokoją nawet najbardziej wymagające oczekiwania klientów. W szytych przez nas kołdrach puchowych używamy tylko najczystszego puchu gęsiego lub kaczego. 

 

Typ produktu – Kołdra puchowa DELUX ANTYALERGICZNA wielosezonowa (pełna / bardzo ciepła)

Rozmiar – 135x200cm

Kolor – biały

WYPEŁNIENIE – 950g polski biały hydrofobowy puch gęsi Klasa I 100%, pokryty powłoką TEFLON, czystość zgodnie z normą EN 12935, prany w ekologicznych środkach marki CHT Germany GmbH  

INLET / TKANINA – 100% specjalistyczna puchoszczelna tkanina EVOLON;  waga – 800g; wykończenie - biała lamówka

struktura kołdry  wewnętrzna taśma pionizująca 24 szt.  

Waga kołdry – 1750g

Opakowanie – torba z zamkiem błyskawicznym

Sugerowane produkty