PRODUKTY
SPRAWDŹ OFERTĘ

Home / Oferta / Kołdry / NAJ

kołdry z kolekcji NAJ

135x200cm puchowe kremowy
Zmień rozmiar:
Zmień kolor:Czas dostawy 1-4 dni roboczych

Powyżej 200 zł transport w POLSCE Gratis

477,00 zł

Kołdra puchowa z kolekcji NAJ  - wypełnienie kołdry to najwyższej jakości najczystszy biały kaczo-gęsi polski puch (zawartość puchu 80% + 20% miękkie piórka - norma EN 12935) w poszyciu ze specjalnej puchoszczelnej tkaniny 100% bawełnianej w kolorze białym lub écru. Tradycyjny produkt wysokiej jakości z grupy produktów BASIC, wysoka jakość w dobrej cenie. Zastosowanie taśm pionizujących zapobiega przemieszczaniu się puchu pomiędzy poszczególnymi segmentami.
 
 
Produkt wielosezonowy, który ze względu na swoją lekkość delikatnie otula a nie przygniata ciężarem. Dzięki doskonałej cyrkulacji powietrza i lekkości nadaje się również na cieplejsze miesiące roku (wiosna / jesień). Lekka waga produktu ułatwia codzienne użytkowanie (zmianę pościeli i przechowywanie) oraz ułatwia zmianę pozycji w czasie snu bez wybudzania się. 
 
Kołdra wielosezonowa o bardzo dobrej izolacji termicznej | dla osób marznących i ciepłolubnych | do chłodnej sypialni * | dla osób z problemami z krążeniem krwi |     
 
 
WAGA:   wypełnienie 950g 
ROZMIAR: 135 X 200 cm   
KOLOR: ecru 

PIELĘGNACJA: regularnie wietrzenie, także w ujemnych temperaturach (nie wystawiać na długotrwałe działanie promieni słonecznych), pranie wodne w 30ºC, w delikatnym środku przeznaczonym do prania puchu; niższe obroty wirowania. W czasie prania lub suszenia używać piłeczek rozbijających (np. tenisowych lub innych nieniszczących tkaniny); suszyć ułożoną płasko, nie wieszać, w czasie suszenia zmieniać ułożenie i pozwolić na równomierne rozmieszczenie puchu w kasetach. Polecamy pranie kołder i poduszek w profesjonalnych pralniach.  
 
 
 
*Ponieważ wiemy, że odczuwanie temperatury w czasie snu i temperatura w sypialni są indywidualną kwestią, proponujemy kołdry o różnym stopniu izolacji termicznej. Możesz zamówić kołdry w wersjach i rozmiarach dostępnych na stronie lub poprosić o wycenę produktu o wybranych przez siebie parametrach dot. rodzaju tkaniny inletowej, wypełnienia lub rozmiaru. 
 
Ceny nie zawierają kosztów przesyłki. Koszt jednej paczki to 18,30zł. Przy zamówieniu powyżej 200zł przesyłka gratis.Możliwość płatności przelewem lub za pobraniem.
 
 
   MARKA POLSKIE PÓŁNOCNE PIERZE I PUCH   
Najwyższej jakości kołdry i poduszki, które stworzyliśmy z myślą o każdym z Was od 1993 roku.
Nasze standardy: Przyjęliśmy rygorystyczne standardy dotyczące norm stosowanego puchu, których celem jest zapewnienie naszym produktom jakości na najwyższym poziomie:
 
  • używamy tylko nowego puchu,
  • każda partia puchu jest badana w naszym własnym laboratorium,
  • każda partia surowca poddawana jest bardzo dokładnym procesom czyszczenia, w czasie którego puch jest odpylany z kurzu, usuwane są wszystkie, nawet najdrobniejsze zanieczyszczenia, następnie jest prany, płukany i sortowany – perfekcyjna czystość i sterylność naszego puchu przewyższa powszechne standardy.
  • wykorzystujemy puch pochodzący ze źródeł o odpowiedzialnych standardach pozyskiwania 
 
Nasze produkty są trwałe i bardzo wygodne, zapewniają zdrowy i spokojny sen w każdej temperaturze i zaspokoją nawet najbardziej wymagające oczekiwania klientów. W szytych przez nas kołdrach puchowych używamy tylko najczystszego polskiego puchu gęsiego lub kaczego. 
 
 

Typ produktu – Kołdra puchowa NAJ wielosezonowa
Rozmiar – 135x200cm
Kolor – ecru
 
WYPEŁNIENIE – 950g polski biały kaczo-gęsi puch 80% + 20% białe miękkie piórka, Klasa I 100%, najwyższa czystość zgodnie z normą EN 12935
 
INLET / TKANINA -  100% specjalistyczna tkanina bawełna 100%, gramatura 130g/m2; struktura kołdry: wewnętrzna taśma pionizująca 24 szt.  
  
OPAKOWANIE – torba z zamkiem błyskawicznym
 
Inne opcje - możliwość doboru dowolnie wybranego rodzaju inletu, na indywidualne zamówienie
Ceny nie zawierają kosztów przesyłki. Przy zamówieniu powyżej 200zł przesyłka gratis.   
Możliwość płatności przelewem przed wysyłką lub za pobraniem.
 

 

Sugerowane produkty