Polskie Pierze i Puch - Kołdry oraz poduszki z pierza i puchu

Proponujemy Państwu wysokojakościowe kołdry i poduszki z doskonałego kaszubskiego pierza. Wykorzystanie najlepszego surowca pozwoliło stworzyć produkt zachwycający swoją wygodą i funkcjonalnością – każda kołdra i poduszka puchowa jest miękka, miła w dotyku, przyjazna dla skóry. Nasze produkty idealnie dopasowują się do kształtu ciała, gwarantując komfortowy i efektywny wypoczynek. Pieczołowicie selekcjonujemy pierze i puch z naszych rodzimych regionów, ponieważ chcemy mieć gwarancję, że bazujemy na surowcach najwyższej klasy. Tylko wówczas powstaje doskonały pod względem jakości produkt, który już od lat cieszy się zainteresowaniem ze strony klientów z różnych stron świata. Pozyskany puch poddajemy procesowi przetworzenia – a więc odpylamy go, dokładnie pierzemy i suszymy. Wszystkie etapy obróbki są ekologiczne i przyjazne dla środowiska, a także absolutnie bezpieczne. Chcemy wydobyć z pierza to, co najlepsze, bez utraty jakichkolwiek właściwości.

NEWSY I  PROMOCJE

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

EVOLON tkanina dla alergików

12-02-2018 12:26

EVOLON, tkanina użyta w kołdrach Premium w kolekcji Delux to bardzo unikatowy produkt tekstylny. Sprowadzamy ją z Francji ale producentem jest niemiecki koncern Carl Freudenberg KG. Skuteczność antyroztoczową materiału Evolon dla alergików potwierdzają certyfikaty TUV NORD, oraz kilka innych niezależnych instytutów badań. 

Dlaczego zdecydowaliśmy się na użycie tej tkaniny w naszych kołdrach. Otóż dlatego, iż wychodzi ona na przeciw oczekiwaniu osób z dolegliwościami alergicznymi, a głównym alergenem kołder z wypełnieniem puchowym jest właśnie alergen roztocza kurzu domowego ( z uwagi na absorbcyjny charakter puchu, który pochłania wilgoć wydzielaną przez skórę podczas snu, by następnie wydalić ją na zewnątrz. Wielokrotne zbieranie i wydalanie wilgoci sprzyja osadzaniu się nieczystości, co tworzy sprzyjające warunki do tworzenia i rozwijania się skupisk roztoczowych). Evolon przez swoją konstrukcję i gęsty splot znacznie utrudnia przedostawaniu się roztoczy do struktury wewnętrznej kołdry. Natomiast zawarte w  tej tkaninie nici srebra (5%) wspomagają działanie antybakteryjne.

Materiał EVOLON jest:

- materiałem oddychającym; zapewnia sprawną cyrkulację powietrza, w tym również wilgoci

- "czysty" mikrobiologicznie; certyfikaty potwierdzają jego skuteczność w ograniczniu rozwoju grzybów i bakterii

- szybko wysycha; jest tkaniną szybkoschnącą

- tkaniną trwałą, miłą w dotyku, lekką, miękką

Materiał EVOLON nie zawiera w sobie ani klejów, ani rozpuszczalników, nie zawiera PCV. Jego podstawowym składnikami są: poliester, poliamid i woda; stosowane w zwykłych warunkach są one zupełnie bezpieczne dla zdrowia czlowieka oraz dla środowiska  naturalnego.

Dodatkowo, by zwiększyć komfort zdrowotny i komfort snu naszych klientów których dotykają problemy alergiczne,  inlety z kolekcji Delux wypełniamy najwyższej jakości puchem, który pokrywamy cienką warstwą teflonu. Teflon dodatkowo chroni puch przed gromadzeniem wilgoci i kurzu roztocza domowego co de facto stanowi PODWÓJNĄ ochronę antyalergiczną zastosowaną w  produkcie DELUX.

Kołdry z kolekcji Delux szyjemy w naszej fabryce w Borczu na Kaszubach, więc znamy je niejako od podszewki. 

Zapewniamy, że kazda jednostkowa kołdra z tej kolekcji jest przygotowywana z najwyższą pieczołowitością i starannością, by następnie cieszyć naszych klientów i odbiorców w Polsce i na całym świecie. Użyty w niej puch , to puch gęsi biały polski 90 %, który ma na światowych rynkach najwyższą możliwą markę  jakości. ( puchu pozyskiwanego przemysłowo)

 

Kołdry z kolekcji Delux to zdecydowanie produkt - luksusowy !!

Polecam !

Marketing Maneger

Polskie Północne Pierze i Puch Sp. z o.o.

Michał Ciołek