Polskie Pierze i Puch - Kołdry oraz poduszki z pierza i puchu

Proponujemy Państwu wysokojakościowe kołdry i poduszki z doskonałego kaszubskiego pierza. Wykorzystanie najlepszego surowca pozwoliło stworzyć produkt zachwycający swoją wygodą i funkcjonalnością – każda kołdra i poduszka puchowa jest miękka, miła w dotyku, przyjazna dla skóry. Nasze produkty idealnie dopasowują się do kształtu ciała, gwarantując komfortowy i efektywny wypoczynek. Pieczołowicie selekcjonujemy pierze i puch z naszych rodzimych regionów, ponieważ chcemy mieć gwarancję, że bazujemy na surowcach najwyższej klasy. Tylko wówczas powstaje doskonały pod względem jakości produkt, który już od lat cieszy się zainteresowaniem ze strony klientów z różnych stron świata. Pozyskany puch poddajemy procesowi przetworzenia – a więc odpylamy go, dokładnie pierzemy i suszymy. Wszystkie etapy obróbki są ekologiczne i przyjazne dla środowiska, a także absolutnie bezpieczne. Chcemy wydobyć z pierza to, co najlepsze, bez utraty jakichkolwiek właściwości.

NEWSY I  PROMOCJE

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

Zostań w domu i zrób zakupy online

27-03-2020 19:06
 
Wprowadzone w wyniku epidemii zmiany i ograniczenia zmieniają nasze dotychczasowe życie i pracę. Wszyscy myślimy jak wspierać swoich bliskich, swoich pracowników i klientów. W imieniu wszystkich pracowników naszej firmy chcielibyśmy przekazać, że w obecnym czasie jesteśmy myślami ze wszystkimi osobami dotkniętymi chorobą, życzyć zdrowia, spokoju i szybkiego powrotu do normalności. Poniżej przedstawiamy istotne informacje na temat aktualnego działania naszych sklepów.
Nasz firmowy  sklep online, działaj podobnie jak do tej pory. O zasadach działania sklepu stacjonarnego piszemy niżej.  
Zapraszamy do zakupów przede wszystkim w sklepie online, do składania zamówień drogą telefoniczną - 697 999 903 pon – pt 7.00-15.00, lub mailową – magazyn@pppp.com.pl.
 
·   Gwarantujemy terminowe dostawy z naszej strony, jednak prosimy o wyrozumiałość wobec kurierów. Większość firm kurierskich działa planowo, jednak zdarzają się opóźnienia, które są w obecnej sytuacji zrozumiałe.
 
·   Produkujemy w Polsce - produkty, które znajdują się w naszym asortymencie produkowane są w naszej własnej fabryce w Borczu, z zachowaniem wszystkich zasad higieny i bezpieczeństwa.
 
·   Jedynym produktem w naszym asortymencie, który nie jest produkowany w Polsce, jest Japońska poduszka ortopedyczna. Produkt ten jest wysyłąny z Polski i znajduje się w naszym magazynie od roku 2019. Jest on bezpieczny w takim samym stopniu jak pozostałe produkty.
 
·   Podczas odbierania przesyłki od kurierów bardzo prosimy o zachowanie zasad postępowania określonego przez służby medyczne w celu zminimalizowanie narażenia siebie i bliskich na kontakt z wirusem. *
 
    
JEŚLI ZDECYDUJESZ SIĘ ZROBIĆ ZAKUPY W SKLEPIE FIRMOWYM:
 
·    Do sklepu zapraszamy tylko osoby zdrowe, #zostanwdomu jeśli podejrzewasz, że jesteś chory lub miałeś kontakt z osobą zakażoną lub wróciłeś z zagranicy - zrób zakupy online lub zadzwoń do nas albo napisz maila. Tą drogą również zrobisz zakupy, a jednocześnie zadbasz o bezpieczeństwo wszystkich wokół.
 
·    W sklepie stacjonarnym może jednorazowo przebywać tylko jedna osoba.

 Zapraszamy do współpracy i zakupów i życzymy dobrego snu. #zostanwdomu.
Dbajcie o siebie, pozdrawiamy – załoga Polskie Północne Pierze i Puch Sp. z o.o.
 
 * Sprzedawane przez nas produkty NIE NIOSĄ ze sobą zwiększonego ryzyka zakażenia wirusem, ale dobrze zrobisz, jeśli odczekasz z użytkowaniem produktu 72h – wg. informacji podanych przez Światową Organizację Zdrowia WHO, nwirus może utrzymywać się a różnych powierzchniach od kilku godzin do kilku dni, w zależności od ich temperatury i wilgotności otoczenia.