PRODUKTY
SPRAWDŹ OFERTĘ

Home / Oferta / Kołdry / kołdra z kolekcji ŻAKARD

kołdry pełne z kolekcji ŻAKARD

135x200cm puchowe biały
Zmień rozmiar:Czas dostawy 1-4 dni roboczych

Powyżej 200 zł transport w POLSCE Gratis

850,00 zł

Kołdra puchowa Żakard – luksusowa kołdra puchowa w eleganckim poszyciu z puchoszczelnej bawełny żakardowej, bardzo miękkiej i delikatnej w dotyku, a jednocześnie wyjątkowo trwałej. Wypełnienie kołdry to najczystszy polski puch biały gęsi (100%), prany w ekologicznych środkach marki CHT Germany GmbH. Zastosowanie taśm pionizujących zapobiega przemieszczaniu się puchu pomiędzy poszczególnymi segmentami.
 
Kołdra wielosezonowa o wysokiej izolacji termicznej | zimowa | dla osób marznących i ciepłolubnych | do chłodnej sypialni *
 
 
WAGA:   wypełnienie 950g / tkanina 750g
ROZMIAR: 135 X 200 cm

 

KOLORbiały

 
 
 
PIELĘGNACJA: regularnie wietrzenie, także w ujemnych temperaturach (nie wystawiać na długotrwałe działanie promieni słonecznych), pranie wodne w 30ºC, w delikatnym środku przeznaczonym do prania puchu; niższe obroty wirowania. W czasie prania lub suszenia używać piłeczek rozbijających (np. tenisowych lub innych nieniszczących tkaniny); suszyć ułożoną płasko, nie wieszać, w czasie suszenia zmieniać ułożenie i pozwolić na równomierne rozmieszczenie puchu w kasetach. Polecamy pranie kołder i poduszek w profesjonalnych pralniach.  
 
 
 
*Ponieważ wiemy, że odczuwanie temperatury w czasie snu i temperatura w sypialni są indywidualną kwestią, proponujemy kołdry o różnym stopniu izolacji termicznej. Możesz zamówić kołdry w wersjach i rozmiarach dostępnych na stronie lub poprosić o wycenę produktu o wybranych przez siebie parametrach dot. rodzaju tkaniny inletowej, wypełnienia lub rozmiaru. 

   MARKA POLSKIE PÓŁNOCNE PIERZE I PUCH   

Najwyższej jakości kołdry i poduszki, które stworzyliśmy z myślą o każdym z Was od 1993 roku.

Nasze standardy: Przyjęliśmy rygorystyczne standardy dotyczące norm stosowanego puchu, których celem jest zapewnienie naszym produktom jakości na najwyższym poziomie:

  • używamy tylko nowego puchu,
  • każda partia puchu jest badana w naszym własnym laboratorium
  • każda partia surowca poddawana jest bardzo dokładnym procesom czyszczenia, w czasie którego puch jest odpylany z kurzu, usuwane są wszystkie, nawet najdrobniejsze zanieczyszczenia, następnie jest prany, płukany i sortowany – perfekcyjna czystość i sterylność naszego puchu przewyższa powszechne standardy.
  • wykorzystujemy puch pochodzący ze źródeł o odpowiedzialnych standardach pozyskiwania 

 

Nasze produkty są trwałe i bardzo wygodne, zapewniają zdrowy i spokojny sen w każdej temperaturze i zaspokoją nawet najbardziej wymagające oczekiwania klientów. W szytych przez nas kołdrach puchowych używamy tylko najczystszego puchu gęsiego lub kaczego. 

 
 
 
 

Typ produktu  Kołdra puchowa ŻAKARD wielosezonowa (pełna / bardzo ciepła)
Rozmiar  135x200cm
Kolor  biały

 

 

WYPEŁNIENIE – 950g polski puch biały gęsi Klasa I 100%, czystość zgodnie z normą EN 12935, prany w ekologicznych środkach marki CHT Germany GmbH  

 

INLET / TKANINA – 100% specjalistyczna puchoszczelna bawełna żakardowa;  gramatura tkaniny - 130 g/m²;  waga – 800g; wykończenie - biała lamówka

struktura kołdry  wewnętrzna taśma pionizująca 24 szt.  
  
Waga kołdry  1750g
Opakowanie – torba z zamkiem błyskawicznym

 

Sugerowane produkty