PRODUKTY
SPRAWDŹ OFERTĘ

Home / Oferta / Kołdry / Kołdra zimowa

Kołdra floral - promocja

155x200cm puchowa odcienie zieleniCzas dostawy 1-3 dni roboczych

Powyżej 200 zł transport Gratis

169,00 zł

Kołdra półpuchowa Floral - PROMOCJA – ciepła kołdra wielosezonowa - 50% kaczy puch biały / 50% pierze kacze prane w ekologicznych środkach marki CHT Germany GmbH. Poszycie kołdry szyte ręcznie, wykonane jest z pięknej bawełny japońskiej, o ciekawym i niepowtarzalnym stylowym wzornictwie z elementami florystycznymi i precyzyjnym wykończeniu. Tkanina jest delikatna, miękka i wyjątkowo trwała. Wypełnienie kołdry prane w ekologicznych środkach marki CHT Germany GmbH. Kasetowa konstrukcja zapobiega przemieszczaniu sie puchu w czasie użytkowania.

 

Kołdra wielosezonowa o wysokiej izolacji termicznej | zimowa | dla osób marznących i ciepłolubnych | do chłodnej sypialni *

 

  

WAGA:   wypełnienie 1200g 

KOLOR: odcienie zieleni i szarości

 

PIELĘGNACJA: regularnie wietrzenie, także w ujemnych temperaturach (nie wystawiać na działanie promieni słonecznych), pranie wodne w 30ºC, w delikatnym środku przeznaczonym do prania puchu; niższe obroty wirowania. W czasie prania lub suszenia używać piłeczek rozbijających (np. tenisowych lub innych nieniszczących tkaniny); suszyć ułożoną płasko, nie wieszać, w czasie suszenia zmieniać ułożenie i pozwolić na równomierne rozmieszczenie puchu w kasetach. Polecamy pranie kołder i poduszek w profesjonalnych pralniach.  

 

 

*Ponieważ wiemy, że odczuwanie temperatury w czasie snu i temperatura w sypialni są indywidualną kwestią, proponujemy kołdry o różnym stopniu izolacji termicznej. Możesz zamówić kołdry w wersjach i rozmiarach dostępnych na stronie lub poprosić o wycenę produktu o wybranych przez siebie parametrach dot. rodzaju tkaniny inletowej, wypełnienia lub rozmiaru. 

 

   MARKA POLSKIE PÓŁNOCNE PIERZE I PUCH 

 

Najwyższej jakości kołdry i poduszki, które stworzyliśmy z myślą o każdym z Was. 

Nasze standardy: Przyjęliśmy rygorystyczne standardy dotyczące norm stosowanego puchu, których celem jest zapewnienie naszym produktom jakości na najwyższym poziomie:

Nasze produkty są trwałe i bardzo wygodne, zapewniają zdrowy i spokojny sen w każdej temperaturze i zaspokoją nawet najbardziej wymagające oczekiwania klientów. W szytych przez nas kołdrach puchowych używamy tylko najczystszego puchu gęsiego lub kaczego. 

 

Typ produktu - Kołdra puchowa wielosezonowa (pełna / bardzo ciepła)

Rozmiar - 155x200cm

Kolor - odcienie szarości i zieleni

 

 

WYPEŁNIENIE – 1200g puch biały kaczy 50% i 50% pierze kacze, czystość zgodnie z normą EN 12935, prany w ekologicznych środkach marki CHT Germany GmbH    

 

INLET / TKANINA: 100% specjalistyczna puchoszczelna bawełna japońska;  

struktura kołdry - wewnętrzna taśma pionizująca 30 szt.     

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sugerowane produkty