PRODUKTY
SPRAWDŹ OFERTĘ

Home / Oferta / Kołdry / Kołdra jednobarwna biała promocja

kołdra biała - promocja

135x200cm półpuchowa białyCzas dostawy 1-3 dni roboczych

Powyżej 200 zł transport Gratis

149,00 zł

Kołdra półpuchowa Jednobarwna - PROMOCJA – kołdra półpuchowa w eleganckim poszyciu z puchoszczelnej bawełny japońskiej w kolorze ecru z subtelnym połyskiem. Poszycie tej kołdry zostało uszyte ręcznie z wyjątkowej jakości tkaniny oznaczonej certyfikatem OKO-TEX Standard 100. Japońskie inlety są szczególnie delikatne i przyjemne w dotyku, a jednocześnie wyjątkowo trwałe. Wypełnienie kołdry to najczystszy polski puch biały kaczy (50%) i białe pierze kacze, wypełnienie zostało wyprane w ekologicznych środkach marki CHT Germany GmbH.

 

Kołdra ciepła o wyższej izolacji termicznej | wiosna, lato, jesień, zima | dla miejskich sypialni | dla osób, które lubią ciepło w czasie snu*

 

 

WAGA:   wypełnienie 1200g 

ROZMIAR: 135 x 200 cm

 

KOLOR: biały

 

PIELĘGNACJA: regularnie wietrzenie, także w ujemnych temperaturach (nie wystawiać na działanie promieni słonecznych), pranie wodne w 30ºC, w delikatnym środku przeznaczonym do prania puchu; niższe obroty wirowania. W czasie prania lub suszenia używać piłeczek rozbijających (np. tenisowych lub innych nieniszczących tkaniny); suszyć ułożoną płasko, nie wieszać, w czasie suszenia zmieniać ułożenie i pozwolić na równomierne rozmieszczenie puchu w kasetach. Polecamy pranie kołder i poduszek w profesjonalnych pralniach. 

 

*Ponieważ wiemy, że odczuwanie temperatury w czasie snu i temperatura w sypialni są indywidualną kwestią, proponujemy kołdry o różnym stopniu izolacji termicznej. Możesz zamówić kołdry w wersjach i rozmiarach dostępnych na stronie lub poprosić o wycenę produktu o wybranych przez siebie parametrach dot. rodzaju tkaniny inletowej, wypełnienia lub rozmiaru. 

 

  

 MARKA POLSKIE PÓŁNOCNE PIERZE I PUCH 

Najwyższej jakości kołdry i poduszki, które stworzyliśmy z myślą o każdym z Was. 

Nasze standardy: Przyjęliśmy rygorystyczne standardy dotyczące norm stosowanego puchu, których celem jest zapewnienie naszym produktom jakości na najwyższym poziomie: 

Nasze produkty są trwałe i bardzo wygodne, zapewniają zdrowy i spokojny sen w każdej temperaturze i zaspokoją nawet najbardziej wymagające oczekiwania klientów. W szytych przez nas kołdrach puchowych używamy tylko najczystszego puchu gęsiego lub kaczego.  

 

 

 

 

Typ produktu - Kołdra jednobarwna biała ciepła (odpowiednia dla średnio chłodnych miejskich sypialni)

Rozmiar - 135x200cm

Kolor - ecru

 

WYPEŁNIENIE – 1200g - 50% puch biały kaczy i 50% pierze białe kacze - czystość wg normy EN 12935, prany w ekologicznych środkach marki CHT Germany GmbH GmbH  

 

INLET / TKANINA -  100% specjalistyczna puchoszczelna bawełna japońska; wykończenie - biała lamówka

 

 

Sugerowane produkty