PRODUKTY
SPRAWDŹ OFERTĘ

Home / Oferta / Poduszki / poduszka puchowa 3 komorowa z kolekcji ŻAKARD

poduszki puchowe trzykomorowe z kolekcji ŻAKARD

40x40cm puchowe biały
Zmień rozmiar:Czas dostawy 1-4 dni roboczych

Powyżej 200 zł transport w POLSCE Gratis

133,00 zł

Poduszka puchowa trzykomorowa z kolekcji Żakard – luksusowa poduszka puchowa 3-komorowa. Zastosowanie konstrukcji z 3 komorami podnosi sprężystość i zwiększa wysokość poduszki. Dwie zewnętrzne komory wypełniliśmy czystym polskim białym gęsim puchem (100%), trzecią, wewnętrzną komorę wypełniliśmy czystym białym gęsim półpuchem (puch i miękkie gęsie pióra puchowe), dzięki czemu poduszka zyskuje miękkość poduszki puchowej, a jednocześnie jest bardziej sprężysta i wyższa, podobnie do poduszki z półpuchu lub z pierza. Eleganckie poszycie poduszki wykonane jest z puchoszczelnej bawełny żakardowej, wyjątkowo miękkiej i delikatnej w dotyku, a jednocześnie wyjątkowo trwałej. Wypełnienie to najczystszy biały polski puch gęsi (100%), prany w ekologicznych środkach marki CHT Germany GmbH. Zastosowany w poduszce puch ma bardzo wysoki stopień czystości i sprężystości, jest całkowicie bezwonny i niealergizujący.

 

Poduszka puchowa dedykowana osobom, które preferują sen na miękkich poduszkach i średnią pozycję głowy w czasie snu. 

 

WAGA:   wypełnienie 100g puch/250g półpuch / tkanina 70 g

ROZMIAR: 40 x 40 cm

 

KOLOR: biały

Polecamy w zestawie z tymi produktami:

 

 KOŁDRA PEŁNA Z KOLEKCJI ŻAKARD

 

PIELĘGNACJA: po każdej nocy poduszki należy wzruszyć i wytrzepać by odzyskały kształt, regularnie wietrzenie, także w ujemnych temperaturach (nie wystawiać na długotrwałe działanie promieni słonecznych), pranie wodne w 30ºC, w delikatnym środku przeznaczonym do prania puchu; niższe obroty wirowania. W czasie prania lub suszenia używać piłeczek rozbijających (np. tenisowych lub innych piłeczek nieniszczecych tkaniny); suszyć ułożoną płasko, nie wieszać, w czasie suszenia zmieniać ułożenie i pozwolić na równomierne rozmieszczenie puchu w kasetach. Polecamy pranie kołder i poduszek w profesjonalnych pralniach.  

 

 

  

 
   MARKA POLSKIE PÓŁNOCNE PIERZE I PUCH  

Najwyższej jakości kołdry i poduszki, które stworzyliśmy z myślą o każdym z Was od 1993 roku.

Nasze standardy: Przyjęliśmy rygorystyczne standardy dotyczące norm stosowanego puchu, których celem jest zapewnienie naszym produktom jakości na najwyższym poziomie:

  • używamy tylko nowego puchu,
  • każda partia puchu jest badana w naszym własnym laboratorium
  • każda partia surowca poddawana jest bardzo dokładnym procesom czyszczenia, w czasie którego puch jest odpylany z kurzu, usuwane są wszystkie, nawet najdrobniejsze zanieczyszczenia, następnie jest prany, płukany i sortowany – perfekcyjna czystość i sterylność naszego puchu przewyższa powszechne standardy.
  • wykorzystujemy puch pochodzący ze źródeł o odpowiedzialnych standardach pozyskiwania 

 

Nasze produkty są trwałe i bardzo wygodne, zapewniają zdrowy i spokojny sen w każdej temperaturze i zaspokoją nawet najbardziej wymagające oczekiwania klientów. W szytych przez nas kołdrach puchowych używamy tylko najczystszego puchu gęsiego lub kaczego. 

 

 Typ produktu – Poduszka puchowa trójkomorowa z kolekcji ŻAKARD 

Rozmiar – 40x40 cm (dostępna w różnych rozmiarach)

Kolor – biały

 

 

WYPEŁNIENIE – 100g polski biały puch gęsi Klasa I 100%, czystość zgodnie z normą EN 12935, prany w ekologicznych środkach marki CHT Germany GmbH / 250g półpuch 15%

 

INLET / TKANINA – 100% specjalistyczna puchoszczelna bawełna żakardowa;  gramatura tkaniny - 130 g/m²;  waga - 70g ; wykończenie - biała lamówka

 

Waga poduszki - 920g

Opakowanie – torba z zamkiem błyskawicznym

 

   

Sugerowane produkty