PRODUKTY
SPRAWDŹ OFERTĘ

Home / Oferta / ŚPIWORY TATRAQUEST / TATRA QUEST OPEN MUMMY 1

OPEN MUMMY 1

80cm x 215 cm puchowe GranatCzas dostawy 1-4 dni roboczych

Powyżej 200 zł transport w POLSCE Gratis

519,00 zł

Śpiwór outdorowy OPEN MUMMY z kapturem. Nadaje się do użytku przede wszystkim w warunkach outdoorowych, choć spełni swoją rolę również we wnętrzach.
Śpiwór posiada kaptur termiczny z dodatkowymi sznurkowymi ściągaczami z opcją stopera, który chroni przed utratą ciepła. W łagodniejszych warunkach kaptur może posłużyć również jako poduszka. Śpiwór w kształcie klasycznej „mumii”, z otwartą częścią dolną, którą można zamknąć za pomocą sznurka ze stoperem lub pozostawić otwartą.

Produkt zapinany jest na wysokiej jakości zamek. Wypełniony jest polskim białym puchem kaczym 90%, o współczynniku sprężystości minimum 400 CUIN, co stanowi bardzo dobry współczynnik izolacji termicznej w stosunku do wagi śpiwora. Zastosowany w śpiworze puch ma bardzo dobre właściwości izolacyjne, w związku z tym zapewni idealny komfort snu i ciepła oraz właściwą regenerację w czasie kempingowania.  

 

Śpiwór zaprojektowany został z myślą o użytkowaniu w czasie wszelkiego rodzaju amatorskich wypraw rowerowych, motocyklowych, biwaków, spływów kajakowych oraz pozostałych aktywnościach outdoorowych, jak np. spanie pod namiotem.. Idealnie sprawdzi się w okresie od późnej wiosny do wczesnej jesieni.
 

 

 

 

 
SYMBOL
 
TK OPEN MUMMY
 
KOLOR ZEWNĘTRZNY
 
GRANAT
 
KOLOR WEWNETRZNY
 
GRANAT
 
KSZTAŁT
 
MUMIA Z OTWARTĄ CZĘŚCIĄ DOLNĄ
 
WYMIARY (dł x szer)
 
80 cm x 215cm
 
SZEROKOŚĆ NA WYS. KAPTURA
 
50 cm
 
SZEROKOŚĆ W DOLNEJ CZĘŚCI
 
48 cm
 
DŁUGOŚĆ ZAMKA
 
118cm
 
LISTWA TERMICZNA
 
Tak
 
KAPTUR TERMICZNY
 
Tak
 
TKANINA ZEWNETRZNA
 
100% poliester 50D/50D
 
TKANINA WEWNĘTRZNA
 
100% poliester 50D/50D
 
RODZAJ WYPEŁNIENIA
 
biały puch kaczy 90%
 
WAGA WYPEŁNIENIA
 
450g
 
WAGA CAŁKOWITA
 
 
 
TORBA
 
TAK
  

 

 

    

Sugerowane produkty