PRODUKTY
SPRAWDŹ OFERTĘ

Home / Oferta / ŚPIWORY TATRAQUEST / ŚPIWÓR / KOŁDRA –TATRA QUILT

EASY QUILT HYDRO

83 cm x 192 cm / 166 cm x 192 cm puch uszlachetiony TEFLONEM - wododporny GranatCzas dostawy 1-4 dni roboczych

Powyżej 200 zł transport w POLSCE Gratis

1 050,00 zł

Śpiwór HYDROFOOWY outdorowy - kołdra z doczepianym na zamek kapturem, z możliwością zastosowania jako klasyczny śpiwór jednoosobowy lub jako kołdra dla dwóch osób. Nadaje się do użytku zwlaszcza w trudniejszych warunkach outdoorowych,ale nnadaje się również do użytku w warunkach domowych.
Ta wersja śpiwora posiada dopinany kołnierz / kaptur termiczny z dodatkowymi sznurkowymi ściągaczami z opcją stopera, który chroni przed utratą ciepła. Kaptur może posłużyć również jako poduszka.
 
Produkt zapinany jest na wysokiej jakości zamek YKK. Wypełniony jest białym puchem gesim 90% hydrofoowym, uszlachetnnionym powłoką TEFLON, dzięki której śpiwór ma znacznniewyższe własciwości wododporne  i znacznie opóźnia namakanie śpiwora. Współczynnik sprężystości minimum 700 CUIN, co stanowi bardzo dobry współczynnik izolacji termicznej w stosunku do wagi śpiwora. Zastosowany w śpiworze puch ma bardzo dobre właściwości izolacyjne, w związku z tym zapewni dobry komfort snu i ciepła oraz właściwą regenerację w czasie kempingowania.
 
Śpiwór zaprojektowany został z myślą o użytkowaniu w czasie wszelkiego rodzaju amatorskich wypraw rowerowych, motocyklowych, biwaków, spływów kajakowych oraz pozostałych aktywnościach outdoorowych. Idealnie sprawdzi się w okresie od późnej wiosny do wczesnej jesieni.
 
 
 
SYMBOL
TK QUILT
KOLOR ZEWNĘTRZNY
GRANAT
KOLOR WEWNETRZNY
GRANAT
KSZTAŁT
PROSTOKĄT - KOŁDRA
WYMIARY (dł x szer)
83 cm x 192 cm / 166 cm x 192 cm
LISTWA TERMICZNA
Tak
KAPTUR TERMICZNY
Tak
TKANINA ZEWNETRZNA
100% poliester 50D/50D puchoszczelny
TKANINA WEWNĘTRZNA
100% poliester 50D/50D puchoszczelny
RODZAJ WYPEŁNIENIA
Biały puch gesi 90% hydrofobowy
WAGA WYPEŁNIENIA
500 g
WAGA CAŁKOWITA
 
TORBA
TAK

 

Sugerowane produkty