PRODUKTY
SPRAWDŹ OFERTĘ

Home / Oferta / ŚPIWORY TATRAQUEST / TATRA QUEST OPEN MUMMY 2

OPEN MUMMY 2 HYDRO

80cmx 222cm puchowe GranatCzas dostawy 1-4 dni roboczych

Powyżej 200 zł transport w POLSCE Gratis

850,00 zł

Śpiwór outdorowy HYDROFOBOWY OPEN MUMMY z kapturem. Nadaje się do użytku przede wszystkim w warunkach outdoorowych, choć spełni swoją rolę również we wnętrzach.
Śpiwór posiada poduszkę termiczną z dodatkowymi sznurkowymi ściągaczami z opcją stopera, która chroni przed utratą ciepła. Ściągnięcie sznurków przekształci poduszkę w kaptur termiczny. Śpiwór w kształcie klasycznej „mumii”, z otwartą częścią dolną, którą można zamknąć za pomocą sznurka ze stoperem lub pozostawić otwartą.

Śpiwór w kształcie klasycznej „mumii”, z otwartą częścią dolną, którą można zamknąć za pomocą sznurka ze stoperem lub pozostawić otwartą.
Produkt zapinany jest na wysokiej jakości zamek. Wypełniony jestbiałym puchem gesim 90% hydrofoowym, uszlachetnnionym powłoką TEFLON, dzięki której śpiwór ma znacznniewyższe własciwości wododporne  i znacznie opóźnia namakanie śpiwora. Współczynnik sprężystości minimum 700 CUIN, co stanowi bardzo dobry współczynnik izolacji termicznej w stosunku do wagi śpiwora. Zastosowany w śpiworze puch ma bardzo dobre właściwości izolacyjne, w związku z tym zapewni idealny komfort snu i ciepła oraz właściwą regenerację w czasie kempingowania.  

Śpiwór zaprojektowany został z myślą o użytkowaniu w czasie wszelkiego rodzaju amatorskich wypraw rowerowych, motocyklowych, biwaków, spływów kajakowych oraz pozostałych aktywnościach outdoorowych. Idealnie sprawdzi się w okresie od późnej wiosny do wczesnej jesieni.

 

 
SYMBOL
 
TK HYDRO OPEN MUMMY
 
KOLOR ZEWNĘTRZNY
 
GRANAT
 
KOLOR WEWNETRZNY
 
GRANAT
 
KSZTAŁT
 
MUMIA Z OTWARTĄ CZĘŚCIĄ DOLNĄ
 
WYMIARY (dł x szer)
 
80 cm x 222cm
 
SZEROKOŚĆ NA WYS. KAPTURA
 
50 cm
 
SZEROKOŚĆ W DOLNEJ CZĘŚCI
 
48 cm
 
DŁUGOŚĆ ZAMKA
 
118cm
 
LISTWA TERMICZNA
 
Tak
 
KAPTUR TERMICZNY
 
Tak
 
TKANINA ZEWNETRZNA
 
100% poliester 50D/50D puchoszczely
 
TKANINA WEWNĘTRZNA
 
100% poliester 50D/50D puchoszczelny
 
RODZAJ WYPEŁNIENIA
 
biały puch gęsi 90% hydrofobowy
 
WAGA WYPEŁNIENIA
 
355 g
 
WAGA CAŁKOWITA
 
 
 
TORBA
 
TAK
 

 

Sugerowane produkty