PRODUKTY
SPRAWDŹ OFERTĘ

Home / Oferta / Kołdry / kołdra bardzo lekka ŻAKARD

kołdry bardzo lekkie z kolekcji Żakard

135x200cm puchowe biały
Zmień rozmiar:Czas dostawy 1-4 dni roboczych

Powyżej 200 zł transport w POLSCE Gratis

430,00 zł

Kołdra puchowa Żakard – luksusowa kołdra puchowa w eleganckim poszyciu z puchoszczelnej bawełny żakardowej, bardzo miękkiej i delikatnej w dotyku, a jednocześnie wyjątkowo trwałej. Wypełnienie kołdry to najczystszy polski puch biały gęsi (100%), prany w ekologicznych środkach marki CHT Germany GmbH. 
 
Kołdra bardzo lekka o lekkiej izolacji termicznej | wiosna, lato, wczesna jesień | do miejskich sypialni | do ciepłych i bardzo ciepłych ogrzewanych sypialni* | 


WAGA:   wypełnienie 200g / tkanina 750g
ROZMIAR: 135 x 200 cm
 
KOLOR: biały
 
PIELĘGNACJA: regularnie wietrzenie, także w ujemnych temperaturach (nie wystawiać na działanie promieni słonecznych), pranie wodne w 30ºC, w delikatnym środku przeznaczonym do prania puchu; niższe obroty wirowania. W czasie prania lub suszenia używać piłeczek rozbijających (np. tenisowych lub innych nieniszczących tkaniny); suszyć ułożoną płasko, nie wieszać, w czasie suszenia zmieniać ułożenie i pozwolić na równomierne rozmieszczenie puchu w kasetach. Polecamy pranie kołder i poduszek w profesjonalnych pralniach. 
 
*Ponieważ wiemy, że odczuwanie temperatury w czasie snu i temperatura w sypialni są indywidualną kwestią, proponujemy kołdry o różnym stopniu izolacji termicznej. Możesz zamówić kołdry w wersjach i rozmiarach dostępnych na stronie lub poprosić o wycenę produktu o wybranych przez siebie parametrach dot. rodzaju tkaniny inletowej, wypełnienia lub rozmiaru. 
 
  

   MARKA POLSKIE PÓŁNOCNE PIERZE I PUCH   

Najwyższej jakości kołdry i poduszki, które stworzyliśmy z myślą o każdym z Was od 1993 roku.
 
Nasze standardy: Przyjęliśmy rygorystyczne standardy dotyczące norm stosowanego puchu, których celem jest zapewnienie naszym produktom jakości na najwyższym poziomie:
 
 
  • używamy tylko nowego puchu,
  • każda partia puchu jest badana w naszym własnym laboratorium
  • każda partia surowca poddawana jest bardzo dokładnym procesom czyszczenia, w czasie którego puch jest odpylany z kurzu, usuwane są wszystkie, nawet najdrobniejsze zanieczyszczenia, następnie jest prany, płukany i sortowany – perfekcyjna czystość i sterylność naszego puchu przewyższa powszechne standardy.
  • wykorzystujemy puch pochodzący ze źródeł o odpowiedzialnych standardach pozyskiwania 
 

Nasze produkty są trwałe i bardzo wygodne, zapewniają zdrowy i spokojny sen w każdej temperaturze i zaspokoją nawet najbardziej wymagające oczekiwania klientów. W szytych przez nas kołdrach puchowych używamy tylko najczystszego puchu gęsiego lub kaczego.  

 

 

 

Typ produktu - Kołdra ŻAKARD bardzo lekka (odpowiednia na cieplejsze pory roku - wiosna / lato / wczesna jesień)
Rozmiar - 155x200cm
Kolor - biały
 
WYPEŁNIENIE – 200g polski puch biały gęsi Klasa I 100% - czystość wg normy EN 12935, prany w ekologicznych środkach marki CHT Germany GmbH GmbH  
 
INLET / TKANINA -  100% specjalistyczna puchoszczelna bawełna żakardowa;  gramatura tkaniny - 130 g/m²;  waga – 750g; wykończenie - biała lamówka
struktura kołdry - strony tkaniny zszyte razem (pikowanie)     
Waga kołdry - 1050g
Opakowanie – torba z tkaniny z zamkiem
 
 

Sugerowane produkty