PRODUKTY
SPRAWDŹ OFERTĘ

Home / Oferta / Kołdry / kołdra NAJ bardzo lekka

kołdry bardzo lekkie z kolekcji NAJ

135x200cm puchowe kremowy
Zmień rozmiar:
Zmień kolor:Czas dostawy 1-4 dni roboczych

Powyżej 200 zł transport w POLSCE Gratis

251,00 zł

Kołdra puchowa bardzo lekka z kolekcji NAJ  - wypełnienie kołdry to najwyższej jakości najczystszy biały kaczo-gęsi polski puch (zawartość puchu 80% + 20% miękkie piórka - norma EN 12935) w poszyciu ze specjalnej puchoszczelnej tkaniny 100% bawełnianej w kolorze białym lub écru. Tradycyjny wysokiej jakości produkt z grupy produktów BASIC, wysoka jakość w dobrej cenie.
 

Produkt bardzo lekki, który ze względu na swoją lekkość delikatnie otula a nie przygniata ciężarem. Dzięki cyrkulacji powietrza i lekkości nadaje się na ciepłe miesiące roku (wiosna, jesień). Lekka waga produktu ułatwia codzienne użytkowanie (zmianę pościeli i przechowywanie) oraz ułatwia zmianę pozycji w czasie snu bez wybudzania się. 
Kołdra bardzo lekka o lekkeij izolacji termicznej | dla osób niemarznących | do miejskiej sypialni * | na lato, wiosnę, wczesną jesień | dla nadaje się również na sezon zimowy dla osób, które nie marzną w czasie snu.
 
WAGA:   wypełnienie 250g 
ROZMIAR: 135 X 200 cm  
 
KOLOR: kremowy
 
PIELĘGNACJA: regularnie wietrzenie, także w ujemnych temperaturach (nie wystawiać na długotrwałe działanie promieni słonecznych), pranie wodne w 30ºC, w delikatnym środku przeznaczonym do prania puchu; niższe obroty wirowania. W czasie prania lub suszenia używać piłeczek rozbijających (np. tenisowych lub innych nieniszczących tkaniny); suszyć ułożoną płasko, nie wieszać, w czasie suszenia zmieniać ułożenie i pozwolić na równomierne rozmieszczenie puchu w kasetach. Polecamy pranie kołder i poduszek w profesjonalnych pralniach.  
 
 
 
*Ponieważ wiemy, że odczuwanie temperatury w czasie snu i temperatura w sypialni są indywidualną kwestią, proponujemy kołdry o różnym stopniu izolacji termicznej. Możesz zamówić kołdry w wersjach i rozmiarach dostępnych na stronie lub poprosić o wycenę produktu o wybranych przez siebie parametrach dot. rodzaju tkaniny inletowej, wypełnienia lub rozmiaru. 
 
 
   MARKA POLSKIE PÓŁNOCNE PIERZE I PUCH   
Najwyższej jakości kołdry i poduszki, które stworzyliśmy z myślą o każdym z Was od 1993 roku.
Nasze standardy: Przyjęliśmy rygorystyczne standardy dotyczące norm stosowanego puchu, których celem jest zapewnienie naszym produktom jakości na najwyższym poziomie:
 
  • używamy tylko nowego puchu,
  • każda partia puchu jest badana w naszym własnym laboratorium,
  • każda partia surowca poddawana jest bardzo dokładnym procesom czyszczenia, w czasie którego puch jest odpylany z kurzu, usuwane są wszystkie, nawet najdrobniejsze zanieczyszczenia, następnie jest prany, płukany i sortowany – perfekcyjna czystość i sterylność naszego puchu przewyższa powszechne standardy.
  • wykorzystujemy puch pochodzący ze źródeł o odpowiedzialnych standardach pozyskiwania 
 
Nasze produkty są trwałe i bardzo wygodne, zapewniają zdrowy i spokojny sen w każdej temperaturze i zaspokoją nawet najbardziej wymagające oczekiwania klientów. W szytych przez nas kołdrach puchowych używamy tylko najczystszego polskiego puchu gęsiego lub kaczego. 

 

 

 

Typ produktu – Kołdra puchowa NAJ lekka
Rozmiar – 135x200cm
Kolor – kremowy
 
WYPEŁNIENIE – 250g polski biały kaczo-gęsi puch 80% + 20% białe miękkie piórka, Klasa I 100%, najwyższa czystość zgodnie z normą EN 12935
 
INLET / TKANINA -  100% specjalistyczna tkanina bawełna 100%, gramatura 130g/m2; struktura kołdry: pikowana
  
OPAKOWANIE – torba z zamkiem błyskawicznym
 
Inne opcje - możliwość doboru dowolnie wybranego rodzaju inletu, na indywidualne zamówienie
Ceny nie zawierają kosztów przesyłki. Przy zamówieniu powyżej 200zł przesyłka gratis.   

Możliwość płatności przelewem przed wysyłką

 

Sugerowane produkty