PRODUKTY
SPRAWDŹ OFERTĘ

Home / Oferta / Poduszki / PÓŁPUCHOWA JEDNOBARWNA

poduszki półpuchowe z kolekcji RÓŻOWEJ

50 x 70 cm półpuchowa różowy
Zmień rozmiar:Czas dostawy 1-4 dni roboczych

Powyżej 200 zł transport w POLSCE Gratis

57,00 zł

 
 

Poduszka z kolekcji RÓŻOWEJ - wypełnienie kołdry to najwyższej jakości, czysty polski szary półpuch kaczo-gęsi  w poszyciu ze specjalnej puchoszczelnej tkaniny 100% bawełna różowa. Kołdry i poduszki z kolekcji RÓŻOWEJ to polski klasyk. Poduszki są wygodne, trwałe, tkanina inletu jest bardzo odporna na użytkowanie. Doskonale sprawdza się w kolorowych powłokach z bawełny, flaneli, jerseyu oraz krepy. Zastosowany w niej szary półpuch posiada identyczne właściwości jak półpuch biały (dobra sprężystość, lekkość, stabilne podparcie), natomiast jego cena jest niższa, ze względu na to, że może być wypełnieniem kołder i poduszek w kolorowym poszyciu. W związku z tym, jeśli wybierasz pościel kolorową kupuj kołdry z kolekcji różowej lub wielobarwnej - zyskasz wysokiej jakości pościel w korzystnej cenie.

 

 

 
 
 

 

 

Poduszka z półpuch zapewni twardsze i nieco uniesione w porównaniu do poduszki puchowej ułożenie głowy. Polecana dla osób, które wolą wyższe ułożenie głowy w czasie snu, dla osób cierpiących na dolegliwości przewodu pokarmowego, np. refluksowe itp., którym zaleca się wyższe ułożenie głowy.

 

 

 
 

 

 

WAGA: wypełnienie 850g 

 

 

 

 

 

ROZMIAR: 50 x 70 cm cm  

 

 

 
 

 

 

KOLOR: różowy + biała lamówka

 

 

 

 

 


UWAGA! Jeśli chciałbyś podobną poduszkę z białym lub kremowym poszyciem, polecamy kolekcję NAJ

 

 

 
 
 

 

 

PIELĘGNACJA: regularnie wietrzenie, także w ujemnych temperaturach (nie wystawiać na długotrwałe działanie promieni słonecznych), każdego dnia zalecamy lekkie wytrzepanie poduszki, które przywróci jej kształt po nocy. Pranie wodne w 30ºC, w delikatnym środku przeznaczonym do prania puchu; niższe obroty wirowania. W czasie prania lub suszenia używać piłeczek rozbijających (np. tenisowych lub wełnianych nieniszczących tkaniny); suszyć ułożoną płasko, nie wieszać, w czasie suszenia zmieniać ułożenie i pozwolić na równomierne rozmieszczenie puchu w kasetach. Polecamy pranie kołder i poduszek w profesjonalnych pralniach.  

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

  MARKA POLSKIE PÓŁNOCNE PIERZE I PUCH  

 

 

 
 

 

 

Najwyższej jakości kołdry i poduszki, które stworzyliśmy z myślą o każdym z Was od 1993 roku.

 

 

 

 

 

Nasze standardy: Przyjęliśmy rygorystyczne standardy dotyczące norm stosowanego puchu, których celem jest zapewnienie naszym produktom jakości na najwyższym poziomie:

 

 

 
  • używamy tylko nowego puchu,
  • każda partia puchu jest badana w naszym własnym laboratorium,
  • każda partia surowca poddawana jest bardzo dokładnym procesom czyszczenia, w czasie którego puch jest odpylany z kurzu, usuwane są wszystkie, nawet najdrobniejsze zanieczyszczenia, następnie jest prany, płukany i sortowany – perfekcyjna czystość i sterylność naszego puchu przewyższa powszechne standardy.
  • wykorzystujemy puch pochodzący ze źródeł o odpowiedzialnych standardach pozyskiwania 
 
 

 

 

Nasze produkty są trwałe i bardzo wygodne, zapewniają zdrowy i spokojny sen w każdej temperaturze i zaspokoją nawet najbardziej wymagające oczekiwania klientów. W szytych przez nas kołdrach puchowych używamy tylko najczystszego polskiego puchu gęsiego lub kaczego. 

 

 


 

Typ produktu – Poduszka półpuchowa RÓŻOWA lekka

Rozmiar – 50 x 70

Kolor – różowy

 

WYPEŁNIENIE – 850g polski szary półpuch kaczo-gęsi, Klasa I 100%, czystość zgodnie z normą EN 12935

 

INLET / TKANINA - specjalistyczna tkanina bawełniana 100%, wykończenie: biała lamówka, struktura poduszki: jednokomorowa

  

OPAKOWANIE – torba z zamkiem błyskawicznym

 

Ceny nie zawierają kosztów przesyłki. Przy zamówieniu powyżej 200zł przesyłka gratis.   

 

Sugerowane produkty